Loading...

تکنولوژی روز

 • آغاز عرضه Y35 digiFilm؛ بازگشت یاشیکا پس از 15 سال

  آغاز عرضه Y35 digiFilm؛ بازگشت یاشیکا پس از 15 سال

  مالک فعلی و هنگ‌کنگی یاشیکا سرانجام عرضه دوربین Yashica Y35 digiFilm را آغاز کرد. بازخوردهای اولیه درباره این دوربین متفاوت است.

  ادامه...
 • اسپیکر بلوتوث تسکو؛ زیبایی و قدرت صدا

  اسپیکر بلوتوث تسکو؛ زیبایی و قدرت صدا

  اسپیکر TS 2386 تسکو یکی از اسپیکرهای زیبای بازار است که به لطف ووفری که در قاب پشتی‌اش تعبیه شده تجربه صدایی متفاوت از رقبا را برایتان به ارمغان می‌آورد.

  ادامه...
 • BMW از دستیار صوتی اختصاصی‌ برای خودروهایش رونمایی کرد

  BMW از دستیار صوتی اختصاصی‌ برای خودروهایش رونمایی کرد

  کمپانی BMW به تازگی از یک دستیار صوتی هوشمند رونمایی کرد که به زودی به طور اختصاصی وارد اکوسیستم خودروهای متصل این شرکت خواهد شد. این دستیار صوتی با نام پیش فرض BMW فعالیت خواهد کرد و توانایی اجرای دستورات مختلف را دارد.

  ادامه...
 • IFA 2018: با ربات پوشیدنی ال‌جی آشنا شوید

  IFA 2018: با ربات پوشیدنی ال‌جی آشنا شوید

  کمپان ال‌جی رباتی تولید کرده است که کارگران با استفاده از آن می‌توانند خستگی ناشی از کار را کاهش دهند. این ربات که SuitBot نام دارد با قرار گرفتن در اطراف پاها و کمر می‌تواند فشار وارد شده به آن‌ها که ناشی از بلند کردن اجسام یا راه رفتن و نشستن طولانی مدت است را کاهش دهد.

  ادامه...
 • مشخصات دوربین فول فریم بدون آینه Canon فاش شد

  مشخصات دوربین فول فریم بدون آینه Canon فاش شد

  مدتی قبل Nikon از چند دوربین بدون آینه رونمایی کرد و همان زمان شایعاتی مطرح شد که Canon نیز به دنبال تولید یک فول فریم بدون آینه است.

  ادامه...
 • آیا فناوری می‌تواند دنیا را نجات دهد؟

  آیا فناوری می‌تواند دنیا را نجات دهد؟

  حیات در تنها سیاره دارای سکونت کهکشان ما بیش از هر زمان دیگری مورد تهدید قرار گرفته است، بحران‌های سیاسی و اجتماعی از یک طرف، خشم طبیعت و تغییرات بی‌سابقه آب و هوایی از طرف دیگر. در این میان بسیاری معتقدند که فناوری توانایی مقابله با این شراط دشوار را دار

  ادامه...
 • آمازون صدرنشین بازار اسپیکرهای هوشمند

  آمازون صدرنشین بازار اسپیکرهای هوشمند

  اوایل سال جاری میلادی اعلام شد که اپل قصد دارد بین ۲ تا ۴ میلیون دستگاه هوم پاد را در طی امسال در بازار به فروش برساند. شاید در نگاه اول این میزان زیاد به نظر برسد، اما هنگامی که با تعداد اسپیکرهای فروخته شده توسط رقبا مقایسه شود، ناامید کننده است.

  ادامه...
123...16