Loading...

کاشت نگین در چشم و این پیامدهای خطرناک

آیا کاشت نگین در چشم می تواند به بینایی ما آسیب برساند و بهتر است چه مراقبت هایی پس از کاشت نگین برای چشممان داشته باشیم بیماری های تهدید کننده بینایی با کاشت نگین کدامند؟

کاشت نگین در چشم و این پیامدهای خطرناک
مسعود ناصری‌پور دبیر علمی بیست و پنجمین کنگره سالیانه چشم پزشکی  خصوص عوارض ناشی کاشت نگین در چشم بیان کرد: از آن جایی که سطح چشم یکی از قسمت‌های قابل توجه و بسیار مهم در ارتباط با بیماری‌های چشمی است و هرگونه اختلال در این لایه سطحی چشم می‌تواند مشکلات فراوانی را برای فرد به بار آورد، این عمل زیبایی توصیه نمی‌شود.
وی ادامه داد: خشکی چشم و سایر مشکلات ناشی از آن یکی از مهمترین اختلالات سطح چشمی است. بدین ترتیب طبیعت کاشت نگین در چشم می‌تواند به لایه اشکی و سطح چشم صدمه زده و منجر به بروز اختلالاتی شود که زمینه را برای بیماری‌های مختلف فراهم کند.
ناصری‌پور در مورد سایر عوارض این عمل زیبایی عنوان کرد: التهاب در ملتحمه چشم، تخریب آن و ایجاد بافت اسکار از دیگر عوارض ناشی از کاشت نگین در چشم به شمار می‌آید. علاوه بر این کار می‌تواند باعث آلرژی و حساسیت در چشم شود.
دبیر علمی بیست و پنجمین کنگره سالیانه چشم پزشکی با اشاره به این که معمولاً برای نگین چشم از جنس‌های خنثی استفاده می‌شود، اظهار کرد: با این وجود باز هم وجود جسم خارجی در سطح چشم مشکلاتی را برای چشم به وجود آورد.
وی در پایان با بیان این که تعداد بسیار اندکی از افراد اقدام به کاشت نگین چشمی می‌کنند، خاطرنشان کرد: ما باید همواره از سطح چشم خود مراقبت کنیم تا بدین ترتیب از بروز مشکلات داخل چشمی جلوگیری شود.


نظرات

  ارسال نظر

  Day Deal


  همیشه با شما خواهیم بود

   

   

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در فیسبوک     فروشگاه اینترنتی دی دیل در توییتر    فروشگاه اینترنتی دی دیل در اینستاگرام

    

    

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در تلگرام      فروشگاه اینترنتی دی دیل در پینترنست     فروشگاه اینترنتی دیل دیل در آپارات

   

   

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در فیسنما      دی دیل در کلوب    فروشگاه اینترنتی دیل دیل در لنزور 

                 

   

               تماس با ما            

    

  021-33972251

   

  0935-9494634

   

  شنبه تا چهارشنبه

   

  ساعت 9 الی 17

   

  پنجشنبه ساعت

   

  9 الی 14

   

   

  کد کیو آر فروشگاه
  کوالا دیزاین؛ طراحی سایت، سئو، دیجیتال مار کتینگ