Loading...

گلکسی نوت بعدی به یک «استایلوس جهشی» مجهز خواهد بود؟

پتنت جدیدی که اخیرا منتشر شده نشان از طراحی یک سیستم خروج اتوماتیک استایلوس از گلکسی نوت دارد. پیشبینی می‌شود که این ویژگی در گلکسی نوت 5 گنجانده شود.

گلکسی نوت بعدی به یک «استایلوس جهشی» مجهز خواهد بود؟

تا معرفی گلکسی نوت 5 در ماه سپتامبر چندماهی باقی مانده، اما شایعات مربوط به این گوشی مدت‌هاست که در سایت‌های اینترنتی منتشر می‌شود. عده ای معتقدند که مدلی از این فبلت دارای یک صفحه‌نمایش با انحنایی دوگانه خواهد بود و عده ای نیز گمان می‌کنند که طراحی آن تقریبا مشابه با نسل کنونی است و تنها شاهد ارتقا در قطعات داخلی خواهیم بود.

امروز پتنتی از سامسونگ منتشر شده که خبر از تعبیه یک ویژگی بسیار جالب در گلکسی نوت بعدی می‌دهد. این پتنت یک سیستم خروج اتوماتیک S Pen را به تصویر می‌کشد؛ به این معنی که نیازی به خارج‌کردن دستی استایلوس توسط کاربر نیست و خود گلکسی نوت می‌تواند آن را به طور اتوماتیک به بیرون بفرستد.

سامسونگ برای اجرای این عمل از دو آهن‌ربا کمک می‌گیرد. یکی از این آهن‌رباها در داخل S Pen دیگری نیز در درون دستگاه قرار دارد. به هنگام قرارگیری استایلوس در دستگاه، آهن‌رباها محکم به یکدیگر می‌چسبند تا از خروج استایلوس جلوگیری شود. خارج کردن آن نیز ساده است و تنها با تغییر قطب آهن‌رباها، امکان خروج جهشی آن وجود خواهد داشت.

اگرچه نحوه فعال‌سازی این سیستم توسط کاربر مشخص نیست، ولی وبسایت SamMobile می‌گوید که ممکن است این ویژگی به یک فرمان صوتی و یا حرکتی کاربر متکی باشد. البته این تنها یک حدس و گمان است و باید تا ماه سپتامبر و رونمایی رسمی از این گوشی منتظر بمانیم.نظرات

  ارسال نظر

  Day Deal


  همیشه با شما خواهیم بود

   

   

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در فیسبوک     فروشگاه اینترنتی دی دیل در توییتر    فروشگاه اینترنتی دی دیل در اینستاگرام

    

    

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در تلگرام      فروشگاه اینترنتی دی دیل در پینترنست     فروشگاه اینترنتی دیل دیل در آپارات

   

   

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در فیسنما      دی دیل در کلوب    فروشگاه اینترنتی دیل دیل در لنزور 

                 

   

               تماس با ما            

    

  021-33972251

   

  0935-9494634

   

  شنبه تا چهارشنبه

   

  ساعت 9 الی 17

   

  پنجشنبه ساعت

   

  9 الی 14

   

   

  کد کیو آر فروشگاه
  کوالا دیزاین؛ طراحی سایت، سئو، دیجیتال مار کتینگ