Loading...

ضرورت استفاده از پاوربانک و نحوه تشخیص پاوربانک اورجینال از تقلبی

امروزه با پاوربانک می توان به عنوان یک شارژر همراه در هر محلی و هرحالتی ،مثلا درحال حرکت اقدام به شارژ تلفن همراه نمود،که این باعث می شود برای شارژموبایل محدود به توقف در محل خاصی نباشیم.

ضرورت استفاده از پاوربانک و نحوه تشخیص پاوربانک اورجینال از تقلبی

برای استفاده ی صحیح از پاوربانک بهتر است که آنرا بعد از اتمام شارژ بطور کامل شارژنماییم و بهترین زمان اتصال به گوشی زمانیست که گوشی حداقل میزان شارژ را داراست و بهتر است تا زمان پرشدن کامل گوشی آن را از پاور بانک جدا نکنیم. این موارد باعث طول عمر گوشی و پاوربانک می گردد. لازم به ذکر است ظرفیت نامی پاوربانک برای خروجی 3.7 ولت درنظر گرفته شده که وقتی ولتاژ را به 5 تغییر دهیم به عددی معادل 70درصد ظرفیت نامی دست پیدا میکنیم.

لازم به ذکراست حدود 90 درصد از پاوربانکهای  موجود در بازار به صورت قاچاق وارد کشور شده  و دارای مدارک  استانداردهای واردات نیستند.ظرفیت های (میلی آمپر) شارژ پاوربانکها فقط بصورت پرینت شده روی کالا هستند، به عنوان مثال: پاوربانک 10.000در عمل 6000 می باشد.

پاوربانک هایی که توسط شرکت های غیرمعروف و با سلهای نامرغوب ساخته میشوند می توانند باعث ایجاد حرارت بالا در گوشی تلفن همراه گشته و در سالهای اخیر تعداد زیادی انفجار در حمل و نقل خطوط هوایی ، در جلسات  و حتی در دست کاربران شده است.

درحال حاضرشرکت بازرگانی IPM نماینده انحصاری برند HYUNDAI درایران ، اقدام به عرضه پاوربانکهای اورجینال این شرکت و خدمات پس از فروش فراگیر درسراسر کشورنموده است.

امید است که این شرکت با ارائه محصولات باکیفیت، خدمات پس ازفروش و قیمت های رقابتی، رضایت خاطر مشتریان گرامی را  فراهم آورد.نظرات

    ارسال نظر