Loading...

چگونه تمام تصاویر اینستاگرام خودمان را دانلود کنیم؟

چگونه تمام تصاویر اینستاگرام خودمان را دانلود کنیم؟
هنگام ترک یک حساب کاربری موجی از اطلاعات شخصی وجود دارد که شما به آن نیاز داشته و می‌خواهید در قالب‌های دیگر و یا نرم افزارهای مشابه از آن استفاده کنید.

هنگام ترک یک حساب کاربری موجی از اطلاعات شخصی وجود دارد که شما به آن نیاز داشته و می‌خواهید در قالب‌های دیگر و یا نرم افزارهای مشابه از آن استفاده کنید.


 

غالبا پیش آمده است که یک حساب کاربری را در نرم افزاری کاربردی ترک کنید. این ترک کردن گاهی به صورت موقتی و گاها به طور دائم اتفاق می‌افتد. به طور مثال در برنامه‌ای همچون اینستاگرام هنگام حذف حساب کاربری، فرایند حذف با از بین رفتن تمامی عکس‌هایی همراه می‌شود که در صفحه خود به کار برده‌اید. این مسئله تنها در زمانی اتفاق نمی‌افتد که شما عکس‌ها را از گالری انتخاب کرده باشید. در غیر این صورت و استفاده مستقیم از دوربین در اینستاگرام باعث حذف عکس‌ها و ویدیوهای به اشتراک گذاشته شده می‌شود.

دانلود عکس‌های حساب کاربری اینستاگرام خود و ایجاد یک نسخه پشتیبان ایده خوبی است، حتی اگر قصد شما ترک همیشگی پلتفرم مورد استفاده نباشد. اما اگر قصد دارید برای همیشه هم اینستاگرام را ترک کنید، تهیه نسخه پشتیبان از عکس‌ها چیزی است که واقعا به آن نیاز دارید.


 

در اینجا با هم مرور می‌کنیم که این اتفاق چگونه رخ خواهد داد:

اول، برنامه اینستاگرام را بر روی گوشی تلفن همراه خود اجرا کنید و سپس دکمه نمایه در سمت راست پایین صفحه را لمس کنید. پس از آن، دکمه منو در بالای سمت راست صفحه را لمس کنید (این دکمه غالبا به صورت سه خط موازی دیده می‌شود) و تنظیمات را از منوی کشویی (در پایین صفحه) انتخاب کنید.

در میان منوی بعدی لیستی برای دانلود داده‌ها خواهید یافت. گزینه مربوطه را انتخاب کنید و سپس درخواست دانلود را لمس کنید. در مرحله بعد دانلودی اتفاق نخواهد افتاد. اینستاگرام هنگام آماده بودن تمامی محتوای شما ایمیلی ارسال خواهد کرد که شامل یک لینک دانلود برای دریافت این محتوا  طی 48 ساعت بعدی خواهد شد. این فرایند بصورت در انتظار برای تایید باقی خواهد ماند.

هنگامی که فرایند دانلود تکمیل شد می‌توانید آزادانه حساب کاربری خود را حذف کنید بدون این که نگران از دست دادن تصاویر مورد علاقه تان باشید.

0
نظرات
  ارسال نظر
  Day Deal
   

   همیشه با شما خواهیم بود

   

   

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در فیسبوک     فروشگاه اینترنتی دی دیل در توییتر    فروشگاه اینترنتی دی دیل در اینستاگرام

    

    

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در تلگرام      فروشگاه اینترنتی دی دیل در پینترنست     فروشگاه اینترنتی دیل دیل در آپارات

   

   

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در فیسنما      دی دیل در کلوب    فروشگاه اینترنتی دیل دیل در لنزور 

                 

   

               تماس با ما            

    

  021-33972251

   

  0935-9494634

   

  شنبه تا چهارشنبه

   

  ساعت 9 الی 17

   

  پنجشنبه ساعت

   

  9 الی 14

   

   

  کد کیو آر فروشگاه
  کوالا دیزاین؛ طراحی سایت، سئو، دیجیتال مار کتینگ

  آمار
  • تعداد کالا: 156
  • بازدید امروز: 5359
  • بازدید دیروز: 7276
  • بازدید کل: 8336925
  برند ها