Loading...

همسرتان را از شبکه‌های اجتماعی پس بگیرید

همسرتان را از شبکه‌های اجتماعی پس بگیرید
نزدیک به 15 سال است که ازدواج کرده‌اند و در طول این سال‌ها مشکلات مختلفی را پشت سر گذاشته اند. زمانی هر دو درس می خواندند و شغل درست و حسابی نداشتند، از آن روزها خیلی وقت است که می گذرد.

حالا دو فرزند دارند و هر دوی شان شاغل هستند و زندگی را کنار هم کم کم ساخته اند.

این روزها مشکل خاصی بین شان وجود ندارد، اما هر دوی شان خیلی در زندگی شخصی غرق هستند. همسرش وقتی به خانه می آید، خسته است و بقیه روزش را دراز می کشد و با تلفن همراهش در شبکه های اجتماعی که عضو است، می چرخد. این موضوع, همسر دیگر را کلافه کرده و هر وقت به او شکایت می کند، ناراحت می شود و در جوابش می گوید او هم نیاز دارد کمی استراحت داشته باشد و چرا او این قدر خودخواه هست که آزادی او را سلب می کند؟ نمی داند چگونه زندگی شان را از این سردی نجات دهد و او را از این شبکه ها به خانه بیاورد.

پاسخ مشاور:

شبکه های اجتماعی با تمام خوبی ها و بدی هایشان وارد زندگی ما شده و نمی توانیم حذف شان کنیم. تلفن های همراه هم انگار همراه اول مان هستند و در هر شرایطی و هر جایی دست از سر ما بر نمی دارند، یعنی ما دست از سر آنها برنمی داریم، اما وقتی در این استفاده ها زیاده روی می کنیم که همراهی هایمان در زندگی کمرنگ شده و شبکه های عاطفی مان در خانه فراموش می شود.

این که به همسرتان برای این بی توجهی و نگاه همیشگی به تلفن همراهش و چرخ زدن در شبکه های اجتماعی ایراد بگیرید، مشکلی را حل نمی کند، بلکه ممکن است او لجبازی کرده و بیشتر چنین رفتاری را انجام دهد. شما باید او را از این شبکه ها به خانه بیاورید و تنها راهش جذاب تر کردن محیط خانه و ارتباطات آن است تا قدم به قدم همسرتان به عقب برگردد.

تا همین چندسال قبل مردان وقتی به خانه می آمدند، استراحتشان دراز کشیدن مقابل تلویزیون و نگاه کردن به آن بود. این کار یک خوبی داشت و آن این بود؛ دنیایی را که برای تغییر ذائقه انتخاب می کردند، با دیگر اعضای خانه به اشتراک می گذاشتند و صفحه تلویزیون فصل مشترک همه اعضای خانواده شده بود، اما به جای آن که همین دور هم جمع شدن و نگاه کردن به تلویزیون تبدیل شود به دور هم نشستن و حرف زدن و خوش گذراندن، تبدیل شد به دور هم جمع شدن و هر کدام در دنیای خود سیر کردن.

شما نمی توانید توقع داشته باشید در عرض چند روز و چند هفته همسرتان را از شبکه های اجتماعی به خانه بیاورید بلکه با مهربانی، ایجاد جذابیت و برنامه داشتن برای لحظات باهم بودن، هر روز چند دقیقه او را بیشتر به سمت خودتان متمایل کنید تا به مرور زمان همسرتان مدت بیشتری را با شما و فرزندانتان بگذراند. یادتان باشد برخی از این شبکه ها جذابیت های زیادی دارند پس کارتان سخت است و باید به دنبال جذابیت هایی باشید که نمره بالاتری از آنها بیاورد.

 

0
بازخوردها
  ارسال نظر
  Day Deal
   

   همیشه با شما خواهیم بود

   

   

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در فیسبوک     فروشگاه اینترنتی دی دیل در توییتر    فروشگاه اینترنتی دی دیل در اینستاگرام

    

    

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در تلگرام      فروشگاه اینترنتی دی دیل در پینترنست     فروشگاه اینترنتی دیل دیل در آپارات

   

   

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در فیسنما      دی دیل در کلوب    فروشگاه اینترنتی دیل دیل در لنزور 

                 

   

               تماس با ما            

    

  021-33972251

   

  0935-9494634

   

  شنبه تا چهارشنبه

   

  ساعت 9 الی 17

   

  پنجشنبه ساعت

   

  9 الی 14

   

   

  کد کیو آر فروشگاه
  کوالا دیزاین؛ طراحی سایت، سئو، دیجیتال مار کتینگ

  برند ها