Loading...

آیا ارتباط شما با شریک زندگیتان رابطه خسته کننده است؟

آیا ارتباط شما با شریک زندگیتان رابطه خسته کننده است؟
آیا یک رابطه خسته کننده بد است؟ چطور می توان گفت؟ رابطه شما … خوب … راحت است.

برخی حتی ممکن است آن را خسته کننده بنامند. بدون هیچ دعوا، هیچ مشکل واقعی هم وجود ندارد. همه چیز خوب پیش می رود اما هیچ هیجان و آتش بازی در آن وجود ندارد.

این می تواند به این معنی باشد که شما در یکی از این دو نوع رابطه هستید: یکی از آن نوع روابط که اختیار دهنده است و عمیقا کامل کننده، مشغول کننده و معنی دار است، با این حال، پایدار و بدون احساس.

یا این می تواند به این معنی باشد که شما بیشتر دارای نوعی از رابطه به نام “پوششی امنیتی” هستید. شما در یک بیمه اتکایی سالم سرمایه گذاری کرده اید، که ارتباط عمیقی با شریک رابطه خود نداشته باشید. یک راه برای فهمیدن اینکه چه چیزی برای شما واقعا جواب می دهد، این است که به سه عنصر نگاه کنید: شما، شریک زندگی خود و ارتباط فیزیکی بین خود.

شما: یک رابطه سالم از شما به عنوان یک فرد کامل حمایت کرده و شما را پرورش می دهد. شریک رابطه شما، شما را از طریق یک ذره بین مثبت، دوست داشتنی و دلنشین ترسیم می کند. این رابطه با تشویق شما به جستجوی علایق خود و زندگی براساس ارزش های خود بیان می شود. در روابط توانمند، شما در مورد خود، علایق خود و پیام های خود در جهان، دارای احساس بهتری می شوید.

یک رابطه پوششی امنیتی، به شما کمک می کند تا احساس امنیت و قوت قلب کنید، به شما این امکان را می دهد که احساس آرامش کنید و دربرابر استرس های زندگی محافظت شوید. اما این رابطه لزوما به طور موثر پشتیبانی نمی کند و شما را تشویق می کند که خود را بسط داده و بهترین باشید.

شریک شما: در یک رابطه سالم، شما می خواهید شریک زندگی شما بهترین دوست شما بوده و می خواهید با او وقت صرف کنید.

یک رابطه توانمند، به طور جزئی با داشتن کسی که شما با وی احساس قدردانی و احترام می کنید، ایجاد شده است،. شما می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد زندگی درونی خود، مانند نظرات، تمایلات و اهداف خود داشته باشید. شما به آن اهمیت می دهید و بنابراین شما می خواهید به منظور حمایت و تشویق آن، در رابطه باشید.

یک رابطه پوششی امنیتی به طور جزئی، با داشتن کسی که به دنبال او هستید تا به شما کمک کند احساس امنیت کنید، ایجاد شده است. شما با شریک خود هیجان زده نمی شوید، اما شرایط را پذیرفته اید، زیرا راحت است.

آیا ارتباط شما با شریک زندگیتان رابطه خسته کننده است؟

این ممکن است از روی حیله و تزویر باشد، زیرا افراد گاهی اوقات ممکن است با شرکائی که با آنها رفتار ضعیفی داشته، یا به آنها احترام نمی گذارند، باقی می مانند. این روابط ایمن هستند به این معنی که آنها آشنا هستند و فرد می داند چه انتظاری دارد. ترس آنها از تنها بودن یا ترک کردن، ممکن است بزرگتر از ناراحتی یا درد باقی ماندن در رابطه باشد.

ارتباط فیزیکی: یک رابطه سالم شامل کشش فیزیکی و به اشتراک گذاشتن کشش عاطفی خود از طریق تماس فیزیکی است.

یک رابطه قدرتمند، شامل برخورد فیزیکی است که هر دو نفر از آن لذت می برند، از یک تماس دست به دست ساده گرفته تا ارتباط جنسی. در هر سبک شخصیتی می تواند اختلافاتی وجود داشته باشد، اما اغلب زوج ها قادر به تبادل نظر درمورد این تفاوت ها هستند تا نیازهای هر فرد به طور خردمندانه و منطقی برآورده شود.

یک رابطه پوششی امنیتی، اغلب شامل یک احساس است که چیزی در رابطه فیزیکی، نادرست است. فقدان جاذبه یا نمایش فیزیکی محبت، پرورش نیافته است؛ به دو دلیل، یا به این دلیل که آنها اصلا وجود ندارد و یا اینکه با نیازهای شما متناسب نیست. مشکل دیگر ممکن است این باشد که رابطه فیزیکی چیزی است که زن و شوهر را با هم نگه می دارد.

تماس فیزیکی آرامش بخش است، اما این رابطه ، دارای شناخت قانونی، حمایتی یا پرورش در یک سطح روانشناختی بیشتر نیست.

اگر این سه عنصر را بازبینی کرده ومشخص کنید که رابطه قویتری دارید، پس عاقلانه است که به همه چیزهایی که باید ارائه دهید توجه داشته باشید. فقط به این دلیل که یک رابطه همه هیجان یا نمایش فیلم های هالیوودی را ندارد، این بدان معنا نیست که مشکلی با آن وجود دارد؛ در حقیقت، عدم حضور آنها ممکن است منعکس کننده یک رابطه سالم و بالغ باشد.

با این حال، اگر ارتباط شما به آن اندازه ای که شما علاقه مندید یا فکر می کنید “باید” باشد، نیست، به هر چیزی که یک رابطه پیشنهاد می دهد، توجه داشته باشید. سپس در مورد این که چگونه شور بالاتر  و هیجان بیشتری می خواهید، و یا درمورد هر چیز دیگری که برای شما خسته کننده است، با شریک زندگی خود صحبت کنید و سعی کنید با یکدیگر بر روی آن کار کنید.

اگر رابطه شما بیشتر به نظر می رسد از نوع پوششی امنیتی است، در مورد آن زیاد فکر کنید. ممکن است دقیقا همان چیزی باشد که شما در حال حاضر به آن نیاز دارید، و از این جهت مفید خواهد بود که به آن نیاز احترام بگذارید. اما ممکن است هنوز هم بخواهید کشف کنید که چگونه شما و احتمالا رابطه شما ممکن است رشد کند.

 

0
بازخوردها
  ارسال نظر
  Day Deal
   

   همیشه با شما خواهیم بود

   

   

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در فیسبوک     فروشگاه اینترنتی دی دیل در توییتر    فروشگاه اینترنتی دی دیل در اینستاگرام

    

    

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در تلگرام      فروشگاه اینترنتی دی دیل در پینترنست     فروشگاه اینترنتی دیل دیل در آپارات

   

   

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در فیسنما      دی دیل در کلوب    فروشگاه اینترنتی دیل دیل در لنزور 

                 

   

               تماس با ما            

    

  021-33972251

   

  0935-9494634

   

  شنبه تا چهارشنبه

   

  ساعت 9 الی 17

   

  پنجشنبه ساعت

   

  9 الی 14

   

   

  کد کیو آر فروشگاه
  کوالا دیزاین؛ طراحی سایت، سئو، دیجیتال مار کتینگ

  برند ها