Loading...

چطور در دوران بارداری خوش‌تیپ باشید؟

چطور در دوران بارداری خوش‌تیپ باشید؟
یکی از سخت‌ترین ایام برای انتخاب لباس، دوران بارداری است. حتما خانم‌هایی که این تجربه را داشته‌اند، تصدیق می‌کنند که چقدر خوش‌پوش‌بودن با وجود یک مهمان کوچولو سخت است.

در این دوران است که گاهی خوش‌تیپ‌بودن را باید فدای کیفیت و ظاهر لباس کنید. همچنان‌ در این دوران که می‌توان یک مادر خوش‌تیپ بود، نباید نسبت به محدودیت‌های پوشش در این روزها غافل شوید.

کیفیت یا کمیت؟

خانم‌های بارداری که به فکر خوش‌پوشی در این ایام هستند، حتما می‌دانند چطور لباس بپوشند که شکم‌شان خیلی بزرگ به نظر نرسد. به‌ویژه در ماه‌های ابتدای بارداری با هوشمندی می‌توان کاری کرد که کسی متوجه نشود منتظر کودک هستید. اگر در ماه‌های ابتدایی چنین نگرشی دارید، کافی است لباس‌هایی بپوشید که کمی گشادتر است (فقط کمی!) و از پوشیدن لباس‌های بزرگ خودداری کنید.

انتخابی مطابق فصل

سبک لباس‌پوشیدن در این دوران و در روزهای گرم سال با زمانی که هوا رو به خنکی می‌رود، متفاوت است. در این روزهای گرم تابستانی بهتر است سراغ لباس‌های تمام نخ یا نخ پنبه بروید. هر‌چقدر هم که عمر این لباس‌ها محدود باشد، مهم نیست؛ به این خاطر که بیش از چند ماه مهمان کمد لباس شما نخواهند بود.

هر چه رنگی‌تر، بهتر

لباس‌های تیره را فراموش کنید! ضمن این که منجر به خوش‌پوشی شما نمی‌شود، تصویری از یک بانویی را که در انتظار فرزند هست هم نمایش نمی‌دهد. در دوران بارداری باید لباس‌های روشن با طرح‌های ظریف بپوشید. لباس‌هایی با پارچه شلوغ، طرح‌دار و خطوط افقی چاق‌تر نشان‌تان می‌دهد که قطعا برای هیچ خانمی جذاب نیست.

برش‌های پیچیده، هرگز

بهترین لباس برای این دوران پیراهن‌های نخی، گشاد، خوش‌دوخت و خوش‌رنگ‌و‌آب است. شلوار و دامن‌های نخی، کتان و در کل پارچه‌های سبک هم انتخاب مناسبی است. لباس‌هایی با برش‌های زیاد، پرچین و زیادی گشاد برای این دوران مناسب نیست؛ بنابراین بیشتر لباس‌های راسته بپوشید.

مانتوهای جلوباز راسته گزینه خوبی است. به این خاطر که شما را کشیده‌تر نشان می‌دهد و تبدیل به یک مادر شیک‌پوش می‌کند. پوشش زیر مانتو می‌تواند پیراهن‌های گشاد باشد.

مصنوعی‌ها را فراموش کنید

به‌هیچ‌عنوان لباس‌های غیر‌نخی و مصنوعی نپوشید. در این روزهای گرم بیش از باقی سال باید مراقب لباسی که انتخاب می‌کنید، باشید؛ به این خاطر که تحمل تعریق برای یک خانم باردار سخت‌تر از باقی افراد است.

یک جفت چرم سبک

به‌دلیل افزایش سایز پا بهتر است کفشی تهیه کنید که ۱ تا ۲سایز بزرگ‌تر است. صندل‌های چرم به‌دلیل جریان هوایی که ایجاد می‌کند، از تعریق پا جلوگیری می‌کند.

بارداری

به استایل‌تان رنگ بپاشید

انتخاب زیورآلات رنگی شما را به یک بانوی باردار شاداب تبدیل می‌کند. حالا که باردار شده‌اید، ظرافت در انتخاب اکسسوار را فراموش نکنید. حتی اگر استایل‌تان رنگی نیست یا رنگی خنثی انتخاب کرده‌اید، با اضافه‌کردن اکسسوارهای رنگی اجازه دهید رنگ به استایل‌تان ورود پیدا کند.

انتخابی هوشمندانه

بهتر است پوشیدن جین را به بعد از فارغ‌شدن موکول کنید. فقط در ماه‌های ابتدای بارداری است که می‌توان گاهی جین پوشید؛ یعنی زمانی که هنوز شکم‌تان بزرگ‌نشده. البته در همین دوران هم نباید شلوار تنگ بپوشید. شاید جین‌های کاغذی کمر کشی را دیده باشید که برای دوران بارداری طراحی شده است، جین‌هایی که به‌دلیل ظرافت آن به شکم فشار وارد نمی‌کند.

گزینه‌های متعدد دوران بارداری

لباس‌های «فری سایز» تهیه کنید. همچنین لباس‌هایی در بازار موجود است که سایز آن کم‌وزیاد می‌شود. لباس‌هایی که با کمک بندهای نازک کوچک و بزرگ می‌شود. انتخاب این لباس‌ها یک تیر است و دو نشان. به این خاطر که بعد از دوران بارداری هم قابل‌استفاده است.

کمربندهایی با امکان تنظیم

با وجود این که پوشیدن شلوارهایی با کمر کش و سایز بزرگ‌تر بیشتر توصیه می‌شود، اما درصورتی‌که انتخاب شما یک شلوار کمردار است، می‌توانید دکمه شلوار را باز بگذارید و از یک کمربند استفاده کنید. سراغ کمربندهای ظریف کشی که سایز آن قابل تنظیم است، بروید.

0
بازخوردها
  ارسال نظر
  Day Deal
   

   همیشه با شما خواهیم بود

   

   

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در فیسبوک     فروشگاه اینترنتی دی دیل در توییتر    فروشگاه اینترنتی دی دیل در اینستاگرام

    

    

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در تلگرام      فروشگاه اینترنتی دی دیل در پینترنست     فروشگاه اینترنتی دیل دیل در آپارات

   

   

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در فیسنما      دی دیل در کلوب    فروشگاه اینترنتی دیل دیل در لنزور 

                 

   

               تماس با ما            

    

  021-33972251

   

  0935-9494634

   

  شنبه تا چهارشنبه

   

  ساعت 9 الی 17

   

  پنجشنبه ساعت

   

  9 الی 14

   

   

  کد کیو آر فروشگاه
  کوالا دیزاین؛ طراحی سایت، سئو، دیجیتال مار کتینگ

  برند ها