Loading...

خانم های باشخصیت چگونه رفتار میکنند؟

خانم های باشخصیت چگونه رفتار میکنند؟
آیا تا به حال با خانمی مواجه شده اید که شما را مجذوب خودش کند و در هر جمع و مهمانی از شخصیت و متانتش تعریف کند؟

به نظر شما یک بانوی باوقار، چه ویژگی هایی دارد؟ چه رفتار ها و حرکت هایی، یک زن را به یک بانوی با شخصیت تبدیل میکند؟ اگر شما هم دوست دارید که در عین باوقار بودن، جذاب و با شخصیت هم به نظر برسید، با ما همراه باشید تا با رعایت اصولی ساده شما هم به یک بانوی جذاب تبدیل شوید.خانم های باشخصیت

خانم های باشخصیت کار و زندگی

خانم های باشخصیت

رفتار خانم های باشخصیت

اولین جنبه های با وقار بودن، ظرافت های زنانه، ادب و احترام نسبت به خود و دیگران است پس در اولین گام باید همانند یک بانوی باوقار رفتار کنید.

روی ظاهر متمرکز نشوید
این روزها بعضی از خانم های باکلاس نما برای متفاوت به نظر رسیدن درحالی آزار بی وقفه خودشان در سالن های زیبایی زیر سشوارهای داغ یا تغییر رنگ و موج موها و انجام اخرین طرح های روز روی تاخن هایشان هستند؛ البته کفش هایی که حفظ تعادل روی آنها به مهارت یک سیرک باز نیاز دارد و لباس هایی تنگ و عذاب آور هم به پکیج باکلاسی شان اضافه میشود تا بلکه بتوانند ظاهری چشمگیر بسازند. این پروسه متفاوت نمایی از راه دستکاری ظاهر، اغلب در جامعه ما جواب میدهد اما یک «خانم باکلاس واقعی» هیچوقت برای به چشم آمدن، تمام تمرکز و وقتش را روی ظاهرش نمیگذارد. اگر بهترین ساعات زندگی تان در آرایشگاه و سالن مد بگذرد در نهایت یک مانکن معمولی هستید که نگاه تان می کنند، نه آن بانویی که باید باشید.


زنان باکلاس فضولی نمی کنند
باکلاس های واقعی افرادی شاد، مثبت اندیش و واقع بین هستند که درک درستی از زندگی با انسانهای دیگر و زیست مسالمت آمیز اجتماعی دارند؛ بنابراین می توانند احساسات زنانه مثبت و منفی شان را با توجه به آگاهی کافی از مسائل، به خوبی کنترل کنند. آنها هیچوقت برای تسکین درد ناشی از حسرتها و نداشته هایشان به غیبت، بدگویی و حسادت مبتلا نمیشوند. باکلاسیهای واقعی شاید پولدار نباشند اما طبعی بلند داشته و همواره دست و دلبازند. این دسته از زنان یا کشف عیب ها و رازهای دیگران ذوق زده نمیشوند و هرگز کنجکاوی منفسی یا فضولی ندارند یعنی غیر ممکن است برای فهمیدن وضعیت سلیقه صاحبخانه ای که در خانه اش مهمان هستند در کشوها و کابینت ها را باز کنند.

برای زیبا شدن باید آموزش ببینید
باکلاس نماها برای داشتن ظاهری زیبا و جذاب گاهی میلیونها تومان خرج میکنند اما برای باکلاس بودن واقعی تنها کافی است که با سلیقه باشید و البته اولین قدم آنکه عیوب بدن تان را شناخته و با توجه به آنها لباس بپوشید؛ یعنی به طور مثال اگر خانمی هستید که شکمی تخت ندارد از لباس هایی که کمربند شان روی شکم بسته می شود دوری کنید.


داشتن دانش در مورد رنگ شناسی برای ست کردن لباسها، خوش پوشی، خودارایی و رفع نواقص ظاهری اگراز داشتن پول در این امر مهم تر نباشد، کم اهمیت تر هم نیست. به علاوه خوبی است همیشه از عطرهای ملایم و با کیفیت استفاده کنید رایحه ای خوب و دلپذیر یادآور حضور شما برای دیگران باشد. از دیگر مواردی که باید برای شیک پوشی در نظر داشت کیفیت کیف و کفش است. چون شما میتوانید با ست کردن درست رنگ ها، لباسی معمولی اما برازنده به تن داشته باشید و با در دست گرفتن کیف دستی با کیفیتی از برندی مناسب که به تیپ تان بیاید کاملا شیک باشید.

آرایش های سنگین، زنانگی های سبک!
این روزها متاسفانه با کلاس نماها با افراط در آرایش کردن آن هم در همه جا از سوپرمارکتها گرفته تا سمینارهای علمی، از مترو تاجلسه کنکور و سالن دفاعیه پایان نامه در دانشگاههای معتبر، گاهی باعث می شوند، زنان و دختران بیشتر از آنکه آراسته وزیبا به نظر بیایند در مواردی خنده دار و عجیب جلوه کنند. با این مقدمه باید بگوییم اولین نکته مهم در مورد آرایش برای خانم های باکلاس این است که آنها به خوبی می دانند چه تنوع و چه میزان آرایش و آراستگی برای هر موقعیتی مناسب است؛ بنابراین قبل از آرایش کردن به این فکر کنید که می خواهید به کجا بروید وآن فضا چقدر رسمی و علمی با شاد و خودمانی است.


آشپزی، ننگ و عار نیست...
این روزها دختران جوان و خانم های مایل به شلیک بودن برای اینکه متفاوت به نظر برسند سعی میکنند هر چه زنان قدیمی بلد بودند یاد نگیرند. برای مثال بلد بودن خیاطی، گلدوزی و به خصوص آشپزی برای باکلاس بودن شان ننگ و عار است اما حتما در کلاسیهای فشرده زبان آن هم تا ترم سه و چهار یا یوگا و تای چی شرکت می کنند. باکلاس بودن واقعی یعنی سرآمد بودن در همه چیزو خوب است بدانید داشتن هنرهای خانگی برای یک خاتم نه تنها بی کلاسی نیست بلکه نشان دهنده هوش، استعداد و مهارت بالای او در زندگی است. خیلی جذاب است که ضمنی شیک بودن دست پخت بیستی داشته باشید و از هر انگشت تان یک هنر بریزد!


زبان بدن شیک داشته باشید
زبان بدن هر کسی یکی از اولین و موثرترین تصویرها را در معرفی شخصیت او به دیگران می دهده برای همین بهتر است همیشه به عنوان یک خانم باکلاس به نکات زیر دقت داشته باشید:

• درست بایستید و بنشینید نوع راه رفتن شما میزان اعتماد به نفس تان را نشان می دهد؛ بنابراین برای ایستادن و نشستن موزون و درست تمرین کنید.
• هیچ وقت در مهمانی ها یا اماکن عمومی به کسانی که به هر دلیلی متفاوت هستند زل نزنید. این کار زننده، شما را از جمع باکلاس ها به راحتی بیرون می کند.
• در گوشی حرف زدن با دوستان صمیمی یا همسرتان حرکت زشتی است که عدم آشنایی شما به آداب معاشرت را نشان میدهد. پس از آن دوری کنید.
• موقع غذا خوردن صحبت نکنید و برای بیشتر خوردن عحله نداشته باشید موقع صحبت با تلفن همراه با دوستان و خانواده تان هیچوقت صدای تان را بالا نبرید.
• به گفتن کلمات و جملات احترام آمیزی مثل «لطفا» و «متشکرم» در خانه و اجتماع عادت کنید.

تواضع، فوت کوزه گری است!
اگر شما از آن دسته باکلاس نماهایی هستید که فکر می کنند برای متفاوت بودن باید یک جوری به همه حالی کرد، آنها بال مگس بوده و شما قطب عالم امکان هستید (!) سخت در اشتباهید. غرور و تکبر بیجا نه تنها از شما فردی متفاوت و قابل اعتنا نمیسازد بلکه باعث میشود تا درجه آدم متوهمی که می شود به توهماتش خندید، پایین بیایید. بنابراین همیشه متواضع باشید و هرگز در هیچ جمعی از زیبایی، هوش، شغل و موقعیت، امکانات مالی و خانواده با اصل و نسب خودتان با آب و تاب تعریف نکنید باورکنید برای زیبا به نظر رسیدن در جوامع انسانی، تواضع بیشتر از خودستایی به کارتان می آید.


عقل داشتن کلاس است:
اگر میخواهید زنی دوست داشتنی و قابل احترام به نظر برسید باید نشان بدهید که فکر، هوش و عمق وجود شما هم به اندازه لباس ھا وسروظاهرتان زیبا و دیدنی است. همنشینی با خانم شیک پوشی که از هیچ مساله ای در جامعه مطلع نیست واطلاعات عمومی ناقص و ذهنی سطحی و خاموش دارد با وجود جذابیت اولیه اش، در نهایت کسالت بار خواهد بود. برای همین خوب است به طور پیوسته مطالعه کنید در شبکه های اجتماعی به جز گروه های حرفهای زنانه و جول حتما در گروههایی که بار علمی یا اخبار عمومی دارند. شرکت کنید.مهارتهای تازه ای یاد بگیرید و همیشه در حال یادگیری و به روز شدن باشید.


رازدار باش حتی اگر مد نباشد!
رازداری یکی از ویژگیهای مهم برای افرادی است که رموز خاص بودن را بلد هستند. یک خانم محترم هرگز و هرگز اسرار زندگی شخصی دیگران را برای نزدیکترین کسان خودش هم تعریف نکرده و هیچوقت هم اسرار محرمانه بین خود و نزدیکانش را برای افراد دیگر بازگو نمی کند. نکته اینجاست برای اینکه باکلاس باشید قطعا باید قابل اعتماد باشید و بدون هیچ تردیدی زنی که رازدار نیست، قابل اعتماد هم نیستم.

0
بازخوردها
  ارسال نظر
  Day Deal
   

   همیشه با شما خواهیم بود

   

   

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در فیسبوک     فروشگاه اینترنتی دی دیل در توییتر    فروشگاه اینترنتی دی دیل در اینستاگرام

    

    

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در تلگرام      فروشگاه اینترنتی دی دیل در پینترنست     فروشگاه اینترنتی دیل دیل در آپارات

   

   

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در فیسنما      دی دیل در کلوب    فروشگاه اینترنتی دیل دیل در لنزور 

                 

   

               تماس با ما            

    

  021-33972251

   

  0935-9494634

   

  شنبه تا چهارشنبه

   

  ساعت 9 الی 17

   

  پنجشنبه ساعت

   

  9 الی 14

   

   

  کد کیو آر فروشگاه
  کوالا دیزاین؛ طراحی سایت، سئو، دیجیتال مار کتینگ

  برند ها