Loading...

روش هایی برای لباس خرید نوزادان

روش هایی برای لباس خرید نوزادان
لباسهای نوزادی و شیک می‌تواند جذابیت کودکتان را چند برابر کند به شرطی که سلیقه هاي جالبی برای کودکمان خرج کنیم .

لباس مناسب نوزاد , رنگ هاي خوشحال و پروژه هاي دوست داشتنی دقیقاً همان چیزهایی هستند که شما رابه سوی لباسهای کودکانه می‌کشند. اما برای انتخاب نهایی لباس کودک لازم است سهولت و کاربردی بودن لباس را درنظر بگیرید، کاربردی بودن یعنی بتوانید آن رابه سهولت به تن کودک کرده بشویید. در انتها باید به قیمت لباس کودک هم دقت کنید.

 

انتخاب لباس کودک – امنیت کودک

 یرای لباس کودک امنیت حرف اول را می‌زند. لباس هایي را انتخاب کنید که دکمه، پاپیون و بند نداشته باشند. از خرید لباسهای کودک با دکمه هاي کوچک، بدلیجات دکوری، پاپیون و … اجتناب کنید، چراکه خطر خفگی را برای کودکان در پی دارد. لباس هایي که بندهای بلند دارند ممکن است دور دست و پا یا گردن کودک بپیچد، کاملاً نا امن هستند. مهم‌ترین مضمون آن است که در صورت وجود تزیینات در لباس کودک، این تزیینات به لباس محکم دوخته شده باشند.

 

برای نوزادمان چه لباس هایی بخریم ؟

از خرید لباسهای کودک با دکمه هاي کوچک، بدلیجات دکوری، پاپیون و … اجتناب کنید

 

انتخاب لباس کودک : لباس ضدحریق

برای کودک دلبندتان لباس خواب ضدحریق تهیه کنید. برچسب هاي روی لباس خواب کودک مشخص می‌کنند که لباس ضدحریق است یا خیر. اما بهتر است بدانید که دانشمندان هنوز مطالعات کاملی در مورد اثرات شیمیایی پارچه هاي ضد حریق بر روی سلامتی «در صورت استفاده طولانی مدت» نداشته اند.

 

برخی از تحقیقات مدعی هستند بین استفاده از این مواد شیمیایی و مشکلات سلامتی، ارتباطاتی وجوددارد؛ مشکلاتی از قبیل تاخیر در رشد فیزیکی و ذهنی کودک، مشکل تیروئید و مشکلات ذهنی مثل مشکل در تفکر و حافظه. اگر این مواد شیمیایی به خوبی در تار و پود پارچه نرفته باشند، می‌توانند به سادگی به بدن کودک منتقل شوند.

 

اگر نمیخواهید این ریسک را در مورد لباس کودک خود داشته باشید، میتوانید از پارچه هاي گیاهی استفاده کنید و اگر می‌خواهید از لباسهای ضدحریق استفاده کنید، برچسب شست و شوی آنرا کاملاً مطالعه کنید تا از چگونگی شست و شوی این لباس ها مطلع شوید؛ چراکه مواد ضدحریق میتوانند به سهولت از تار و پود پارچه جدا شده و به پوست حساس کودک منتقل شوند. به علاوه عدم شست و شوی درست این لباس ها باعث میشود اثر ضدحریقی آنها از بین برود.

 

برای نوزادمان چه لباس هایی بخریم ؟

عدم شست و شوی درست این لباس ها باعث میشود اثر ضدحریقی آنها از بین برود

 

انتخاب لباس کودک : وزن کودک

لباس کودک را بر اساس وزن کودک تهیه کنید نه سن. در خرید لباس کودک سن معیار مناسبی نیست. سایز در برندهای مختلف متمایز است؛ بهمین علت وزن کودک معیار مناسب تری است، هرچند تعداد زیادی از لباسهای کودک بر اساس سن کودکان دسته بندی شده اند.

 

برای نوزادمان چه لباس هایی بخریم ؟

لباس کودک را بر اساس وزن کودک تهیه کنید نه سن

 

انتخاب لباس کودک : برترین خصوصیت هاي لباس

لباس کودک باید به گونه اي باشد که پوشیدن ودر آوردن انها از تن آسان باشد. لباس پوشاندن به نوزادی که دائماً تکان می‌خورد، واقعاً سخت خواهد بود. بهمین علت در ادامه نکاتی عرضه میشود که می‌توانید از این نکات استفاده کرده و برترین لباس کودک را تهیه کنید؛ به طوری‌كه پوشاندن لباس کودک دیگر کار سختی نباشد و اینکار را برایتان ساده کند:

 

یقه گشاد لباس، پوشاندن آن رابه تن کودک آسان می‌کند. اگر لباسی را باید از سر به کودک بپوشانید، اینکار را بسیار سریع انجام دهید؛ چراکه کودکان زمانی که احساس خفگی کنند، میترسند.

 

زیپ و بند هایي که در جلوی لباس وجود دارند، نسبت به بندها و زیپ هاي پشت لباس، پوشیدن لباس را آسان تر می‌کنند.

آستین گشاد برای لباس کودک، پوشاندن آنرا آسان تر می‌کند.

 

بندهایی که بالاتنه و پایین تنه لباس رابه هم متصل می‌کنند، عوض کردن پوشک بچه را سریعتر و آسان تر میکند، چراکه دیگر لازم نیست برای عوض کردن پوشک، تمام لباسهای کودک را از تنش در بیاورید.

 

لباسهای قابل شستشو انتخاب کنید. لباسهای دارای عبارت «قابل شستشو با اتومبیل لباسشویی» هنگام شستشو با دست و اتوکشی باعث صرفه جویی در دوران و انرژی شود.

 

برای نوزادمان چه لباس هایی بخریم ؟

لباس کودک باید به گونه اي باشد که پوشیدن ودر آوردن آنها از تن آسان باشد

 

انتخاب لباس کودک – خرید هوشمندانه

هوشمندانه خرید کنید. برخی از بچه ها هرگز به سایز یک نوزاد تازه متولد شده نیستند. برخی دیگر، بعد از یک ماه به سایز یک نوزاد سه ماهه میرسند. بنابر این، برترین کار خرید لباس هایي است که برای کودکان ۶ ماه تا ۱ ساله مناسب است.

 

 اگر لباس کودک شما کمی بزرگ باشد هیچ اشکالی ندارد؛ کودک شما دراین لباس ها بزرگ خواهد شد. بطور کلی، خرید لباسهای فصلی ایده خوبی نیست. در انتها باید بگوییم که پیشبینی سایز کودک تقریبا غیرممکن است. پس بهتر است خودتان را برای این موضوع نگران نکنید.

 

انتخاب درست لباس کودک به علت داشتن پوست حساس کودکان از اهمیت بالایی برخوردار است. اگر به دنبال خرید لباس کودک هستید، بهتر است نکات عرضه شده دراین پست را بادقت مطالعه کرده و بکار ببرید تا کودکتان بتواند در لباس هایش احساس سهولت کرده و هیچ آسیبی به او وارد نشود.

 

اگر لباس کودک شما کمی بزرگ باشد هیچ اشکالی ندارد؛ کودک دراین لباس ها بزرگ خواهد شد

0
بازخوردها
  ارسال نظر
  Day Deal
   

   همیشه با شما خواهیم بود

   

   

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در فیسبوک     فروشگاه اینترنتی دی دیل در توییتر    فروشگاه اینترنتی دی دیل در اینستاگرام

    

    

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در تلگرام      فروشگاه اینترنتی دی دیل در پینترنست     فروشگاه اینترنتی دیل دیل در آپارات

   

   

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در فیسنما      دی دیل در کلوب    فروشگاه اینترنتی دیل دیل در لنزور 

                 

   

               تماس با ما            

    

  021-33972251

   

  0935-9494634

   

  شنبه تا چهارشنبه

   

  ساعت 9 الی 17

   

  پنجشنبه ساعت

   

  9 الی 14

   

   

  کد کیو آر فروشگاه
  کوالا دیزاین؛ طراحی سایت، سئو، دیجیتال مار کتینگ

  برند ها