Loading...

سوختگی صورت دختر جوان در اثر انفجار باتری

سوختگی صورت دختر جوان در اثر انفجار باتری
پس از حاشیه های گسترده پیرامون منفجر شدن و اتش گرفتن گوشی ها گلکسی نوت 7 این بار دختر جوانی که در پرواز ملبورن حضور داشت به علت انفجار هدفون ها در گوش هایش دچار سوختگی در ناحیه سر و گردن شد

به نظر می رسد که زمان فراموش کردن موبایل های انفجار شونده فرا رسیده است؛ چرا که احتمالاً از این پس، باتری های داخل هدفون، بزرگترین تهدید برای شما طی پروازهای هوایی خواهند بود. اخیراً سازمان امنیت پرواز استرالیا خبر از انفجار باتری هدفون هایی در داخل گوش خانمی داده است که حین پرواز به خواب فرو رفته بود.

این سازمان می گوید که بعد از گذشت دو ساعت از پرواز پکن به ملبورن، انفجاری بزرگ به گوش رسید و صورت این خانم، لب ها، گردن و دستانش دچار سوختگی شدند. وی می گوید: «به محض اینکه برگشتم، احساس سوختگی روی صورتم داشتم. بعد از این به صورتم چنگ زدم که باعث شد هدفون به دور گردنم بچیپد. احساس سوزش ادامه پیدا کرد تا اینکه هدفون را گرفته و به زمین پرت کردم. در حال جرقه زدن بودند و اندکی آتش گرفته بودند.»

سازمان امنیت پرواز استرالیا باور دارد که باتری های هدفون، عامل اصلی آتش سوزی بوده اند و افزوده که باتری به همراه محافظ هدفون به کلی ذوب شده و روی سطح هواپیما ریخته است. با این همه، نامی از برند سازنده هدفون برده نشده و باید تا انتشار اخبار تکمیلی منتظر باقی ماند.

گفتنی است که خطوط هوایی، از سال گذشته و بعد از وقایع مربوط به گلکسی نوت 7 سامسونگ، نسبت به ورود دستگاه های مجهز باتری به داخل هواپیما هشدار داده اند. حالا سازمان امنیت پرواز استرالیا هم قوانین امنیتی تازه ای وضع کرده که مسافران را به حمل باتری در کیف های سفری مجبور می کند.

0
بازخوردها
  ارسال نظر
  Day Deal
   

   همیشه با شما خواهیم بود

   

   

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در فیسبوک     فروشگاه اینترنتی دی دیل در توییتر    فروشگاه اینترنتی دی دیل در اینستاگرام

    

    

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در تلگرام      فروشگاه اینترنتی دی دیل در پینترنست     فروشگاه اینترنتی دیل دیل در آپارات

   

   

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در فیسنما      دی دیل در کلوب    فروشگاه اینترنتی دیل دیل در لنزور 

                 

   

               تماس با ما            

    

  021-33972251

   

  0935-9494634

   

  شنبه تا چهارشنبه

   

  ساعت 9 الی 17

   

  پنجشنبه ساعت

   

  9 الی 14

   

   

  کد کیو آر فروشگاه
  کوالا دیزاین؛ طراحی سایت، سئو، دیجیتال مار کتینگ

  برند ها