Loading...

تشخیص بیماری ها از روی صورت!

تشخیص بیماری ها از روی صورت!
تشخیص بیماری ها از روی بخش بخش صورت هدف این مطلب است. صورت شما راز وضعیت داخلی بدن و بیماری های داخلی را برملا می سازد. به صورت خود نگاه کنید و بدانید که کدام بخش بدن شما مشکل دارد.تشخیص بیماری ها

صورت شما می تواند نقشه و آینه ی سلامت داخل بدن شماست حال چگونه و چطور بماند بهتر است بدانید که بخش بخش صورت تان در مورد درون بدن شما چه می گوید.

این یک باور علمی است که قسمت های مختلف صورت شما برای نشان دادن مشکلات داخلی بدن طراحی شده اند. به تصویر زیر به دقت نگاه کنید. این عکس به طور خلاصه و بدون هیچ توضیحی شما را راهنمایی می کند تا بدانید که کدام قسمت صورت شما نشان دهنده و هشدار دهنده ی بیمار و اختلال کدام بخش داخلی بدن شماست.

تشخیص بیماری ها

تناسب مشکل در بدن و بروز درصورت 

 

با دیدن این عکس تا حدودی متوجه موضوع شدید اما در ادامه توضیحات تکمبلی مربوط به اصل تشخیص بیماری ها از روی بخش های صورت را برایتان بازگو می کنیم.

از بینی شروع می کنیم:

بینی شما آینه ی سلامت ریه های شماست. اگر بینی شما باریک و بلند است نشانه ای از نداشتن قدرت کافی در تنفس و در معرض خطر قرار گرفتن ریه های شماست پس بایستی ورزش و تنفس عمیق را از یاد نبرید. اما افرادی با بینی پهن ریه هایی قدرتمند دارند و جای نگرانی در تنفس آنها نیست.

 

افرادی که نقطه ها و دون دون های قرمز و یا نشانه های وریدی قرمز روی بینی خود دارند سلامت قلب و کبد انها کامل نیست و بایستی مراقب عادات و رفتارهای غذایی و زندگی خود باشند. همچنین این افراد کاندیدای فشار خون بالا نیز هستند.

 آب بینی روان و شل نشان دهنده ی پرخوری و متوم شدن قلب است.

عطسه های مکرر هم نشانه ی قلیلیی بودن بدن است که دلیل ان می تواند مصرف زیاد شکر - مایعات و داروهای مختلف باشد.

 

 به گونه ها می رسیم:

گونه های فرورفته و توخالی نشانی از ضعف در ریه ها است. افرادی که گونه های فرورفته دارند تحمل کمتری در برابر بیماری ها خواهند داشت و تغذیه نامناسب یکی از دلایل اصلی این اختلال است.

 

رنگ رخساره چه خبری از درون میدهد؟

حتما شما هم بارها این جمله را شنیده اید که رنگ رخساره خبر از درون می دهد باید بگوییم که این حقیقت است .

رنگ سفید و قرمز در صورت نشانه ی تب - مشکل قلبی - به هم ریختن سیستم طبیعی گردش خون است.

جوش های صورت نشان دهنده ی مصرف زیاد شکر- تخم مرغ - گوشت - چربی و از این قبیل مواد خوراکی است.

 چهره ای که رنگ زرد و رنگی مایل به نارنجی دارد نشان دهنده ی کبد بیمار و تا حدودی مشکوک به وجود سرطان در بدن است.

رنگ پوست سبز گونه هم همینطور علامتی از بیماری های جدی به خصوص سرطان در بدن است.

صورت رنگ پریده نشانه ای از مشکل غدد - مشکلات شکمی و کمبود انرژی است.

 پوست صورتی که لکه های سفید دارد هشداری برای مشکل کلیه است و یا نشان دهنده ی مصرف زیاد غلات و شکر و چربی هاست.

اگر لکه های قهوه ای روی پوست تان ایجاد شده اند احتمالا یا در حال دریافت دارو های هورمونی هستید یا زیاد در معرض نور خورشید قرار گرفته اید!

 خانم های باردار هم ممکن است با این لکه ها مواجه شوند.علاوه بر لکه ها، رنگ کلی پوست نیز مهم است. کسانی که رنگ پوست شان به زردی می زند یا در حال دریافت دارو های دیابت و فشار خون هستند یا کبدشان دچار آسیب جدی شده است.

 

چانه ها از سلامت درون چه می گویند؟

چانه ها محل نشان دادن مشکلات مثانه می باشند. چانه ای که پوست ناسالم دارد هشداری برای رعایت نکات بهداشتی و سلامت مثانه و کلیه هاست.

چانه ی دوبرابر شده و یا به اصطلاح غبغب بزرگ دلیل وجود کلسترول و چربی بالا در بدن است. و چانه ی بسیار باریک و لاغر دلیلی بر کم تحملی فرد در برابر بیماری هاست.

 

لب ها و زبان از سلامتی چه می گویند؟

دهان و لب ها از مشکلات و سلامت داخلی بدن علائم بسیاری نشان می دهند.

رنگ پریدگی لب ها نشانه ی اختلالات شکمی است و بس.

دهانی که بسیار باز می ماند و به اصطلاح افراد دهان باز نشان دهنده ی اختلال در کنترل و عملکرد مغز و فیزیکی است و در نقطه ی مقابل دهانی که به راحتی بسته می شود و در حالت بسته بودنش اختلالی نیست قدرت کنترل مغزی و فیزیکی را نمایش می دهد.

 ترک ها وخشکی های روی لبها نشانه ای از کمبود ویتامین ها به خصوص ویتامین b2 است.

 

اگر اخیرا متوجه شده اید رنگ زبان تان تغییر کرده و به تیرگی می زند ممکن است دچار تجمع نوعی باکتری به اسم پاپیل شده باشید.
 

خط بالای لب و مسائل جنسی

خطی که بالای لب است از تمایلات و قدرت جنسی می گوید. فاصله ی کم بین بینی و لب و همچنین لب باریک نشان دهنده ی کم توانی و بی میلی جنسی است.

تشخیص بیماری ها

فرم دندان ها و تاثیر آن بر مشکلات معده

 
فرم دندان ها و مشکلات معده
 
کسانی که دندان های کوتاه و باریکی دارند ممکن است به مشکل ریفلاکس اسیدی معده مبتلا باشند. بازگشت اسید می تواند باعث حل شدن دندان ها و تغییر شکل آنها شود.
 

گوش ها چه خبری از بیماری ها دارند؟

گوش ها از حالت و سلامت کلیه ها و غده ادرنال خبر می دهند.

گوش های کوچک نمایه ای از کلیه ی کوچک است و گوش های قرمز نشان پرکاری و خستگی کلیه هاست. اگر بخش خارجی گوش هایتان قرمز رنگ است شما از مشکل کم خوابی رنج می برید و اگر گوش های چربی دارید حدسش راحت است که عادت غذایی پرچرب دارید.

جالب است بدانید شکل گوش با احتمال بیماری های قلبی در ارتباط است! گوش های چروکیده یا وجود خطوط مورب در اطراف لب گوش نشانگر این احتمال هستند
 
 
 
آنچه وضعیت مو ها به ما می گویند:
 
خانم هایی که مو های شان بی هیچ دلیل خاصی کم شده یا عقب رفته باید میزان آهن خون شان را چک کنند چون این مشکل می تواند به فقر آهن مربوط شود.
 
اگر مو های تان کم نشده اند اما ضخامت شان کم شده و تار مو هایی نازک دارید بهتر است تست تیروئید بدهید چون ممکن است دچار پرکاری تیروئید باشید. بر عکس این مسئله وقتی است که ابرو ها کم پشت شده باشند. این حالت نماینده کم کاری تیروئید است. در نهایت رشد مو های ضخیم و زائد روی بدن می تواند به ترشح هورمون آندروژن برگردد.
 
 

تشخیص بیماری ها از روی چشم

یکی از راه های تشخیص کلسترول بالا توجه به عنبیه چشم هاست. اگر حلقه ای سفید دور عنبیه، بخش رنگی چشم را گرفته باشد احتمال اینکه کلسترول تان بالا باشد زیاد است. حالت بعدی مربوط به رسوب چربی در سفیدی چشم یا شکل گیری توده یا جوش های کوچک روی پلک و پوست می شود.
عضویت در کانال دی دیل
0
بازخوردها
  ارسال نظر
  Day Deal
   

   همیشه با شما خواهیم بود

   

   

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در فیسبوک     فروشگاه اینترنتی دی دیل در توییتر    فروشگاه اینترنتی دی دیل در اینستاگرام

    

    

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در تلگرام      فروشگاه اینترنتی دی دیل در پینترنست     فروشگاه اینترنتی دیل دیل در آپارات

   

   

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در فیسنما      دی دیل در کلوب    فروشگاه اینترنتی دیل دیل در لنزور 

                 

   

               تماس با ما            

    

  021-33972251

   

  0935-9494634

   

  شنبه تا چهارشنبه

   

  ساعت 9 الی 17

   

  پنجشنبه ساعت

   

  9 الی 14

   

   

  کد کیو آر فروشگاه
  کوالا دیزاین؛ طراحی سایت، سئو، دیجیتال مار کتینگ

  برند ها