Loading...

طرز تهیه سیب زمینی سرخ کرده ای که چاق نمیکند

طرز تهیه سیب زمینی سرخ کرده ای که چاق نمیکند
برای چاق نشدن باید حواسمان باشد که برترین سیب زمینی ها را مصرف کنیم در ادامه میتوانید ما را دنبال نمایید .

سیب زمینی سرخ کرده مانند پیتزا جزو مطلوب ترین خوراکی هاي خوشمزه میباشند. اما چه فایده که با خوردن این پیش غذای جذاب، چاق میشویم. در این مقاله می‌خواهیم شما را با راهی اخیر آشنا کنیم. با این روش، از خوردن سیب زمینی سرخ کرده عمده احساس گناه نخواهید کرد. اما چگونه سیب زمینی سرخ کرده بخوریم و چاق نشویم؟

 

اگر از ۱۰ نفر از رفقا خود بپرسید، لااقل نیمی از آنها سیب زمینی سرخ کرده را همچون غذای مورد علاقه خود انتخاب میکنند. اما از آنجا که ​​سیب زمینی هاي فست فودی بطور متوسط دارای ​​۴۰۰ کالری و ۲۰ گرم چربی میباشند، نمیتوانند جایی در رژیم هاي خوراکی داشته باشند. خوشمزگی این سیب زمینی هاي هیجان انگیز فقط در نحوۀ طبخ انها نیست. پس از روش پختی سالم تر، چند جای گزین بشما معرفی میکنیم. برای پرهیز از زیاده روی میتوانید این جای گزین هاي خوشمزه را هم امتحان کنید.

 

فر و ظرف مخصوص فر

طرز تهیه سیب زمینی سرخ کرده ای که چاق نمیکند

 

درست فهمیدید، این سیب زمینی ها تنوری شده اند، سرخ نشده اند و اگرچه بی اندازه خوشمزه میباشند. یک تا دو عدد سینی مخصوص فر یا هر ظرفی که برای دمای فر مناسب باشد«به علاوه فر اگرچه» ضروری هست. بهمین اسانی. با یک دماسنج برای این که خاطرجمعی خاطر پیدا کنید که فر شما با دمای صحیح گرم می‌شود. حسابی تعجب می‌کنید ازآن همه ی خطایی که فر شما مرتکب می‌شود و دمای غلطی را نشان می‌دهد.

 

 اسپری مخصوص آشپزی

طرز تهیه سیب زمینی سرخ کرده ای که چاق نمیکند

 

وجود این محصول در هر آشپزخانه اي ضروری هست. همانگونه که می‌دانید مانع چسبیدن غذا به ظرفی که در آن آشپزی می‌کنید می‌شود ودر مورد سیب زمینی سرخ کرده تنوری هم تردی بیشتری به دوست دارد. اگر شما بطور مرتب روغن رابه جای آن بهرهگیری می‌کنید، شما دارید با هر قاشق آن ۱۲۰ کالری و ۱۴ گرم چربی اکثر مصرف میکنید.

 

کاتر دالبری

طرز تهیه سیب زمینی سرخ کرده ای که چاق نمیکند

 

با این که شما می‌توانید سیب زمینی کم کالری را بدون کاتر و این قرتی بازی ها آماده کنید، اما با یک کاتر پروژه دار می‌توانید سیب زمینی تان را با ۳۴ درصد لذت بیشتری بخورید. این شیارهای سرخ شده نوستالژیک میتوانند احساس اصالت بیشتری به سیب زمینی هاي شما ببخشند. به علاوه این کاترهای دالبری طراحی شده اند برای این که سیب زمینی و دیگر سبزیجات سخت رابه اسانی برش دهند.

 

جایگزین های سیب زمینی سرخ کرده

می‌توانید در رژیم خوراکی خود یا کودکتان سبزیجات دیگر رابه شکل سیب زمینی سرخ کرده برش دهید و نوش جان کنید. بدین شکل با طعم هاي اخیر حسابی بشما خوش می گذرد. با این جای گزین هاي خوشمزه خواص فراوانی وارد بدنتان میشود و از همه ی مهم تر چاق نمی‌شوید.

 

کدو حلوایی

طرز تهیه سیب زمینی سرخ کرده ای که چاق نمیکند

سیب زمینی چگونه ما را چاق نکند ؟ 

 

کدو حلوایی جای گزین خوبی برای سیب زمینی هست. طعم و بافتش تقریبا شبیه به سیب زمینی، شیرین هست. در عوض، نصف خوراکی هاي نشاسته دار کربوهیدرات و کالری دارد. هر ۳۰ گرم کدو حلوایی خام دارای ۱۳ گرم کالری به علاوه نیم گرم فیبر هست. فقط پیش از پخت حتما گوشت کدو را وزن کنید.

 

شلغم

طرز تهیه سیب زمینی سرخ کرده ای که چاق نمیکند

 

این یک راه لذیذ و شگفت انگیز که می‌توانید با آن سیب زمینی سرخ کرده را بازسازی کنید. به خصوص اگر شماطعم سیب زمینی کلاسیک رابه سیب زمینی شیرین ترجیح می‌دهید. اندکی طعمش شبیه به کلم هست و میتواند یک معاوضه باورنکردنی باشد. درضمن شلغم تنها ۸ کالری در هر ۳۰ گرم فیبر دارد. اگر بطور متوسط وزن تقریبی هر شلغم را ۳۴۰ گرم درنظر بگیریم، فقط ۹۵ کالری دارد.

 

هویج

یکیدیگر از اصلی ترین جای گزین هاي سیب زمینی سرخ شده هست. طرفداران سیب زمینی شیرین سرخ شده عاشق این جای گزین می‌شوند. هر ۳۰ گرم هویج خام تنها دارای ۱۲ کالری و کمتر از یک گرم فیبر هست. مقدور هست هویج ها به اندازه بقیه سبزیجات ترد و برشته نباشند، اما طعمی باورنکردنی دارند.

 

0
بازخوردها
  ارسال نظر
  Day Deal
   

   همیشه با شما خواهیم بود

   

   

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در فیسبوک     فروشگاه اینترنتی دی دیل در توییتر    فروشگاه اینترنتی دی دیل در اینستاگرام

    

    

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در تلگرام      فروشگاه اینترنتی دی دیل در پینترنست     فروشگاه اینترنتی دیل دیل در آپارات

   

   

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در فیسنما      دی دیل در کلوب    فروشگاه اینترنتی دیل دیل در لنزور 

                 

   

               تماس با ما            

    

  021-33972251

   

  0935-9494634

   

  شنبه تا چهارشنبه

   

  ساعت 9 الی 17

   

  پنجشنبه ساعت

   

  9 الی 14

   

   

  کد کیو آر فروشگاه
  کوالا دیزاین؛ طراحی سایت، سئو، دیجیتال مار کتینگ

  برند ها