Loading...

بررسی فواید طلایی مصرف یونجه زرد برای درمان بیماری ها

بررسی فواید طلایی مصرف یونجه زرد برای درمان بیماری ها
استفاده از دارو های گیاهی بخش عمده ای از انواع روش های درمان برای بیماری های مختلف را تشکیل می دهند. هر گیاهی دارای ویژگی ها و خواص متفاوتی است که بر بدن انسان تاثیرات مختلفی را وارد می کند.

شبدر شیرین یک گیاه دو سالانه است که به ارتفاع ۲-۴ فوت (۰.۶-۱.۲ متر) رشد می‌کند و گل‌های زرد کوچک تولید می‌کند که عطر شبیه یونجه یا وانیل دارد.

این گیاه عضو خانواده Leguminosae است در طول اولین سال رشد خود، بیشتر انرژی آن در حال توسعه سیستم ریشه خود است در سال دوم، میوه ، دانه‌های آن را می‌سازد و می‌میرد. دانه‌های آن ممکن است برای بیش از ۳۰ سال زنده بمانند در اوایل دهه ۱۹۰۰، شبدر شیرین برای علوفه و برای تولید خاک رشد یافت، زیرا ریشه‌های آن به نیتروژن در خاک کمک می‌کرد در قرن بیست و یکم از آن برای تولید عسل استفاده می‌شود. با این حال، در برخی از مناطق کشاورزی شبدر شیرین در حال حاضر به عنوان مزاحم در نظر گرفته می‌شود، زیرا به سرعت گسترش می‌یابد و می تواند زمین های باز یا پرپیچ و خم را بگیرد.

مصارف معمول:

شبدر شیرین برای مصارف دارویی خود ارزشمند است زیرا گل‌های آن حاوی اسیدهای کومارینیک است. کومارین ماده فعال در داروهای ضد انعقاد تجویز شده (داروهای کاهش دهنده خون) است. حضور آن در شبدر شیرین باعث کاهش التهاب و تورم با افزایش جریان خون بین قلب و رگ‌ها می‌شود و به عنوان یک داروی گیاهی، شبدر شیرین در درمان کبودی، هموروئید و ورید واریسی استفاده می شود خواص درمانی آن در بهبود زخم در آزمایشات انجام شده در حیوانات تأیید شده است زمانی که این گیاه به عنوان چای یا به عنوان یک تیسان مصرف می‌شود می‌تواند ناراحتی در پاها را کاهش دهد این گیاه همچنین از درما ن‌های سنتی التهاب ورید، لخته‌های خون و تراکم غدد لنفاوی پشتیبانی می‌کند و به عنوان مثال، زمانی که شبدر شیرین به صورت خارجی اعمال می‌شود می‌تواند باعث بهبودی کبودی‌ها شود و تورم هموروئید را کاهش دهد.

0
نظرات
  ارسال نظر
  Day Deal
   

   همیشه با شما خواهیم بود

   

   

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در فیسبوک     فروشگاه اینترنتی دی دیل در توییتر    فروشگاه اینترنتی دی دیل در اینستاگرام

    

    

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در تلگرام      فروشگاه اینترنتی دی دیل در پینترنست     فروشگاه اینترنتی دیل دیل در آپارات

   

   

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در فیسنما      دی دیل در کلوب    فروشگاه اینترنتی دیل دیل در لنزور 

                 

   

               تماس با ما            

    

  021-33972251

   

  0935-9494634

   

  شنبه تا چهارشنبه

   

  ساعت 9 الی 17

   

  پنجشنبه ساعت

   

  9 الی 14

   

   

  کد کیو آر فروشگاه
  کوالا دیزاین؛ طراحی سایت، سئو، دیجیتال مار کتینگ

  آمار
  • تعداد کالا: 156
  • بازدید امروز: 1570
  • بازدید دیروز: 10746
  • بازدید کل: 9830272
  برند ها