Loading...

کلیدی طلایی برای بهبود و درمان سرماخوردگی

کلیدی طلایی برای بهبود و درمان سرماخوردگی
با تغییر فصل و رو به سردی گذاشتن هوا قطعا احتمال ابتلای شما به بیماری هایی نظیر آنفولانزا و سرما خوردگی بالا خواهد رفت؛ تنها کافی است تا یکی از اعضای خانواده و یا اطرافیان شما به این بیماری مبتلا شده باشند!

سیر و پیاز از دیدگاه طب ایرانی دارای اثرها دارویی مفیدی هست اما لازم است دانست استفاده بیشتر از حد مواد غذایی بخار‌دار مانند سیر و پیاز اثرها نامطلوبی بر تندرستی مغز می‌گذارد. گلوکوکینین پیاز باعث اتساع عروق کلیه، دستگاه گوارش، عروق کرونر و مغز می‌شود (مشابه اثر قرص TNG), این اثر باعث بروز سردرد موقتی بعد از استفاده پیاز می‌شود. پژوهش ها نشان داده عصاره روغنی پیاز روی رشد قارچ‌های پوستی (درماتوفیت) اثر مهاری دارد و می‌توان در معالجه عفونت‌های قارچی پوست از آن استفاده کرد.

پیاز یک داروی خانگی است, از عصاره آبی این گیاه به همراه عسل شربتی تامین می‌شود که استفاده یک قاشق غذاخوری آن سه بار در روز در پیشگیری و معالجه سرماخوردگی و آسم و برونشیت تاثیرگذار هست. زنده یاد عبدالله احمدیه در کتاب “رمز درمان” زنده یاد عبدالله احمدیه در کتاب “رمز درمان” آورده هست در حالتی که سیر بیشتر از اندازه استفاده گردد می‌تواند عارضه ها گوارشی دربردارنده سوءهاضمه، دل درد، اسهال و استفراغ ایجاد کند که آب انار در کاهش این عارضه ها کمک‌کننده هست.

در حالتی که فرد دچار مشکلات انعقادی باشد یا از دوا های ضدانعقاد استفاده نماید، خوب تر هست از مداومت به استفاده سیر اجتناب کند به چه علت که سیر می‌تواند باعث طولانی شدن زمان انعقاد خون گردد. پیش از انجام عمل جراحی نیز خوب تر است, سیر استفاده نشود به چه علت که محتمل هست باعث خونریزی در در خلال عمل یا بعد از جراحی شود, استفاده سیر در مریض ها مبتلا به هموروئید نیز به سبب ایجاد خونریزی سفارش نمی‌شود.

خانم های باردار نیز خوب تر هست از زیاده‌روی در استفاده سیر اجتناب کنند به چه علت که می‌تواند باعث افزایش انقباضات رحمی و افزایش احتمال سقط یا زایمان زودرس گردد.

0
بازخوردها
  ارسال نظر
  Day Deal
   

   همیشه با شما خواهیم بود

   

   

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در فیسبوک     فروشگاه اینترنتی دی دیل در توییتر    فروشگاه اینترنتی دی دیل در اینستاگرام

    

    

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در تلگرام      فروشگاه اینترنتی دی دیل در پینترنست     فروشگاه اینترنتی دیل دیل در آپارات

   

   

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در فیسنما      دی دیل در کلوب    فروشگاه اینترنتی دیل دیل در لنزور 

                 

   

               تماس با ما            

    

  021-33972251

   

  0935-9494634

   

  شنبه تا چهارشنبه

   

  ساعت 9 الی 17

   

  پنجشنبه ساعت

   

  9 الی 14

   

   

  کد کیو آر فروشگاه
  کوالا دیزاین؛ طراحی سایت، سئو، دیجیتال مار کتینگ

  برند ها