Loading...

داروی آلر گارد و درمان کرونا

داروی آلر گارد و درمان کرونا
رئیس بیمارستان یاس سپید تهران گفت: بیش از نیمی از مرگ و میر بیماران کرونایی ما، به علت عوارض داروهایی تجویزی و نه خود بیماری کرونا است.

 دکتر مجید لعل روشن با بیان این‌که اگر وزارت بهداشت امر درمان بسیاری از بیماران کرونایی را به خانه منتقل کند و اکسیژن تراپی در خانه برای این بیماران انجام شود، میزان مرگ و میر کاهش می‌یابد، اظهار کرد: من ادعا می کنم که بیش از نیمی از مرگ و میر بیماران کرونایی ما، به علت عوارض داروهایی تجویزی و نه خود بیماری کرونا است.

وی ادامه داد: در رابطه با داروهای پروتکل و تغییراتی که کرده، مطالعه کنید و ببینید چند بار این پروتکل‌ها که شامل درمان‌های بدون مستندات کافی هستند، تغییر کرده‌اند.

دکتر لعل روشن گفت: سازمان جهانی بهداشت، تقریباً تمام اعضای کمیته علمی کرونا، وزارت بهداشت و اعلام کرده‌اند که داروی رمدسیویر اثری در رابطه با کاهش مرگ و میر بیماران مبتلا ندارد اما مشخص نیست چه دستی پشت این دارو است که اسم آن را وارد پروتکل درمانی می‌کند.

وی بیان داشت: حول محور کرونا یک کاسبی شکل گرفته است؛ اصلی‌ترین جزء پروتکل درمانی کرونا که برای بیماران سرپایی استفاده می‌شود رمدسیویر است که متعلق به شرکت گیلئاد اسرائیل و یک داروی آمریکایی- اسرائیلی است که پیش از این برای درمان بیماری ابولا در آفریقا تولید شده بود اما به دلیل پرعارضه بودن نتوانستند آن را به خوبی وارد بازار کنند و به محض اینکه کرونا شیوع پیدا کرد آن را معرفی کردند؛ ما تقاضا کرده‌ایم که از برخی داروهای تولید داخل دارای مجوز حداقل در پروتکل توصیه به مصرف شود اما این اتفاق نمی‌افتد!

رئیس بیمارستان یاس سپید تهران درباره داروی رمدسیویر خاطرنشان کرد: داروی رمدسیویر را ابتدا به بیماران بدحال در آی سی یو تجویز می‌کردند؛ سپس آن را در بخش عادی و الان در بیماران سرپایی تجویز می‌کنند، رمدسیویر به سرعت وارد و ساخته شد و تحت پوشش بیمه قرار گرفت و 750 میلیون یورو بابت دارو دادند. 

عضو تیم تحقیقاتی داروی آلرگارد گفت: داروی "آلرگارد" از ابتدا مورد کم توجهی واقع شده است؛ وزارت بهداشت حاضر نیست از این داروی ارزان ایرانی در قالب یک تست انسانی استفاده کند اما برای سازمان بهداشت جهانی این مطالعات را انجام می‌دهند! ما در طب مدرن دو دسته دارو داریم که یک دسته منشأ شیمیایی و یک دسته منشأ گیاهی دارند؛ این دارو، داروی طب سنتی نیست و در هیچ کتاب طب سنتی، فرمولاسیون این دارو نیامده است. در بیمارستانی در آمل در کلینیک تب، بیماران کرونایی سرپایی و برخی بیمارانی که درگیری ریوی خیلی بالایی ندارند، از این دارو بهره می‌برند. این دارو علاوه بر فاز ویروسی در فاز التهابی نیز اثربخشی دارد.

وی با بیان اینکه داروی "آلرگارد" ضدویروسی قوی است، گفت: آلرگارد عارضه جدی ندارد؛ بیش از 700 هزار عدد از این دارو توسط مردم ایران مصرف شده است؛ یکی از عارضه‌های این دارو، کهیر و عارضه دیگر مشکلات گوارشی است که جدی نیستند و آزمایشات سم‌شناسی این دارو در دانشگاه تهران انجام شده است و مصرف آن هیچ مسمومیتی ایجاد نمی‌کند؛ شما بروید و عوارض تزریق داروی رمدسیویر را ببینید که برای تزریق آن چه مانیتورینگ‌هایی باید برای هر بیمار انجام شود. برخی افراد گفتند داروی آلرگارد، شربت تریاک است در حالی که میزان اپیوم داخل این دارو دوهزارم است.

دکتر لعل روشن با انتقاد از نحوه مدیریت کرونا در کشور تصریح کرد: سرگردانی وزارت بهداشت و عدم وجود یک سیاست قاطع در برخورد با کرونا، علت وضع موجود است؛ در روزهای ابتدایی کرونایی گفته شد که قرنطینه، یک مسئله قرون وسطایی است؛ گفتند ماسک نیاز نیست. وزارت بهداشت سیاست هماهنگ و علمی معقولی در رابطه با کرونا نداشت؛ بی‌اعتنایی به کارهایی که محققین ایرانی انجام دادند نیز از دیگر علل عدم توفیق در کنترل کروناست؛ در حالی که 17 گروه محقق در کشور هستند و این تحقیقات هزینه زیادی داشته است.

وی گفت: من نامه‌ای به آقای رئیسی نوشتم و درخواست کردم که این دارو که دارای مجوز قانونی سازمان غذا و دارو است را روی چند شهر استفاده کنیم و بتوانیم وضعیت کرونا را تغییر دهیم و ادعای خود را اثبات کنیم؛ اگر نتوانستیم اثبات کنیم که این دارو اثربخش است از کل ملت ایران عذرخواهی می‌کنیم! این دارو در محیط کشت ویروس کرونا موفق به کاهش میزان ویروس شده است و من خودم کرونا گرفته‌ام و از این دارو استفاده کرده‌ام و بهبود یافته‌ام.

دکتر لعل روشن یادآور شد: من عقیده‌ام این است که خداوند این داروی شفابخش(آلرگارد) را در اختیار ما گذاشته است که با وجود این دارو، می‌توانیم ویروس کرونا را در شهرها از بین ببریم و میزان ورودی بیمار را کم کنیم؛ من پیش یکی از بزرگان رفتم و وقتی ادعایم را مطرح کردم گفت این فرمولی که برای دارو داری در کشورهای اروپایی حاضرند میلیون ها دلار پول به تو بدهند اما من دوست دارم ابتدا مردم خود را درمان کنم. 

0
بازخوردها
  ارسال نظر
  (بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)
  Day Deal
   

   همیشه با شما خواهیم بود

   

   

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در فیسبوک     فروشگاه اینترنتی دی دیل در توییتر    فروشگاه اینترنتی دی دیل در اینستاگرام

    

    

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در تلگرام      فروشگاه اینترنتی دی دیل در پینترنست     فروشگاه اینترنتی دیل دیل در آپارات

   

   

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در فیسنما      دی دیل در کلوب    فروشگاه اینترنتی دیل دیل در لنزور 

                 

   

               تماس با ما            

    

  021-33972251

   

  0935-9494634

   

  شنبه تا چهارشنبه

   

  ساعت 9 الی 17

   

  پنجشنبه ساعت

   

  9 الی 14

   

   

  کد کیو آر فروشگاه
  کوالا دیزاین؛ طراحی سایت، سئو، دیجیتال مار کتینگ

  برند ها