Loading...

جالب ترین اطلاعات و دانستنی ها درباره هومیوپاتی

جالب ترین اطلاعات و دانستنی ها درباره هومیوپاتی
هومیوپاتی را با چه روش هایی می توان درمان کرد این روش چه تاثیراتی روی بدن ما میگذارد و چه پیامدهای مفیدی برایمان دارد با هومیوپاتی چه نوع روش درمانی است می خواهیم به اطلاعاتتان در این زمینه بیفزاییم

چون هومیوپاتی فقط از داروهای طبیعی و گیاهی برای درمان بیمارنش استفاده می‌کند و به همین دلیل با کمترین عوارض جانبی بیماری‌ها را درمان می‌کند. این مزیت امروزه سبب شده بسیاری از بیمارانی که حتی برای برخی بیماری‌های مزمن تحت درمان داروهای شیمیایی هستند، برای بیماری‌های سبک‌تر خود مانند سرماخوردگی، دلپیچه و اضطراب از داروهای گیاهی رایج استفاده کنند.

• هومیوپاتی یک شاخه از طب کل‌نگر است و برای تشخیص و درمان بیماری‌ها، تمامی حالات جسمی و روحی بیماران را در نظر می‌گیرد. به همین دلیل بیماران با مراجعه به یک پزشک هومیوپات می‌توانند با خیال راحت از تمامی بیماری‌های خود صحبت کنند و نگران نباشند که برای برخی بیماری‌هایشان باید به پزشک دیگری مراجعه کنند.

• هومیوپاتی بسیار کم هزینه است. داروهای هومیوپاتی در مقادیر بسیار کم تجویز می‌شوند. این امر سبب شده بزرگترین معضل درمان یعنی هزینه داروها به حداقل ممکن کاهش پیدا کند. از سوی دیگر، در هومیوپاتی شرح حال و معاینه بالینی اصلی‌ترین وسیله تشخیص بیماری است. بنابراین پزشکان هومیوپات برای تشخیص و درمان بیماری‌ها کمتر نیازمند آزمایشات و عکس‌های رادیولوژی می‌شوند که خود در کاهش هزینه‌های سرسام‌آور درمان نقش بسزایی دارد.

• عوارض جانبی بسیار کم داروهای هومیوپاتی این امکان را به خانم‌های باردار و شیرده و نوزادان و کودکان خردسال می‌دهد که بدون هیچ دغدغه‌ای از مزایای درمان هومیوپاتی بهره‌مند شوند. این درحالی است که اغلب خانم‌های باردار و شیرده در مواجهه با بیماری‌هایی مانند ویار حاملگی، کمردرد و پادرد و عفونت‌های ادراری و تنفسی به علت ممنوعیت مصرف داروهای شیمیایی مجبور به تحمل درد و عوارض بیماری هستند. بنابراین هومیوپاتی می‌تواند کمک بسیار زیادی به درمان بیماری‌های مادر و کودک در این مقطع حساس باشد.

• هومیوپاتی در اغلب موارد با داروهای شیمیایی تداخل ندارد و بیمار می‌تواند همزمان با درمان بیمارهای مزمنی مثل فشارخون، چربی خون، دیابت از مزایای درمان هومیوپاتی نیز بهره‌مند شود. این امر باعث شده سازمان بهداشت جهانی هومیوپاتی را به عنوان رایج‌ترین طب مکمل در دنیا شناسایی کند.

• چون پزشکان هومیوپاتبا وسواس زیادی خصوصیات فیزیکی و روحی بیماران را مورد کندوکاو قرار می‌دهند. این امر سبب شده آنها اولین کسانی باشند که بیماری‌ها را قبل از شروع و در مراحل بسیار اولیه‌شان تشخیص دهند. به همین دلیل برخی هومیوپاتی را شبیه واکسیناسیون می‌دانند که می‌تواند از وقوع  بسیاری از بیماری‌ها را قبل از شروع و وخامت اوضاع شناسایی و از وقوع آنها پیشگیری کند.

• در هومیوپاتی هیچ‌چیز به اندازه ارتباط خوب بین پزشک و بیمار اهمیت ندارد. این امر سبب شده پزشکان هومیوپات در هر ویزیت حداقل بیست دقیقه برای بیمار وقت گذاشته و علاوه بر بررسی تمامی شکایات بیمار، خصوصیات جسمی و روحی و شخصیتی بیمار را نیز آنالیز می‌کنند. آنها همچنین سوابق خانوادگی بیمار را نیز با دقت مورد ارزیابی قرار داده و تلاش می‌کنند ریشه اصلی بیماری را پیدا کنند. یک هومیوپات واقعی به خوبی ارزش این اعتماد دو طرفه واقف بوده  و هیچگاه این اعتماد را فدای مسائل مالی نمی‌کند.

• در هومیوپاتی اساس درمان نگاه بدون قضاوت به بیمار است. این بدان معناست که پزشک هومیوپات هیچگاه در مورد خوب یا بد بودن رفتار، گفتار و اعتقادات بیمارش قضاوت نمی‌کند. او آموخته است که بیمارش را همانگونه که هست ببیند تا بتواند اختلال پیش آمده برای بیمارش را تا حد امکان درک کرده و بدین ترتیب درمان مناسبی برای بیمارش پیدا کند

0
بازخوردها
  ارسال نظر
  Day Deal
   

   همیشه با شما خواهیم بود

   

   

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در فیسبوک     فروشگاه اینترنتی دی دیل در توییتر    فروشگاه اینترنتی دی دیل در اینستاگرام

    

    

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در تلگرام      فروشگاه اینترنتی دی دیل در پینترنست     فروشگاه اینترنتی دیل دیل در آپارات

   

   

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در فیسنما      دی دیل در کلوب    فروشگاه اینترنتی دیل دیل در لنزور 

                 

   

               تماس با ما            

    

  021-33972251

   

  0935-9494634

   

  شنبه تا چهارشنبه

   

  ساعت 9 الی 17

   

  پنجشنبه ساعت

   

  9 الی 14

   

   

  کد کیو آر فروشگاه
  کوالا دیزاین؛ طراحی سایت، سئو، دیجیتال مار کتینگ

  برند ها