Loading...

برای موفقیت این کار ها را انجام ندهید !

برای موفقیت این کار ها را انجام ندهید !
در زندگی ما پارادایم هایي میباشند که باید شیفت بشوند ودر زندگی همه ی وقت مانع هاي بلند و کوتاهی میباشند که باید به برترین شکل از این مانع ها عبور کنیم تا پیروز باشیم .

غرض از موفقیت بیشتر این نیست که بیشتر و سخت تر کار کنید، بلکه به این معنی هست که هوشمندانه تر و با برنامه ریزی بهتر کارهای خود رابه انجام برسانید.

 

برای این غرض برترین راهکار این هست که از کوتاه ترین دوران، بیشترین بهرهگیری را ببرید و نخستین قدم برای چنین هدفی نیز، ترک عادت هاي بد و اشتباه در زندگی هست.

 

همه ی به این امر واقف هستیم که بعضی از اشتباهاتی که هرروز انها را تکرار می‌کنیم، میتوانند ما را از داشتن کار یا زندگی پیروز و پربار دور نگه دارند. از این رو، لازم هست پیش از هر گونه تصمیم گیری، در وهله اول به حذف اشتباهات پرداخته و آنگاه مسیر مناسب برای تحقق اهداف خودرا پیدا کنیم.

 

در این راستا، ما 17 عادت بد که می‌تواند سبب جا ماندن شما از قافله پیشرفت باشند را معرفی کرده ایم. امید که این مقاله سبب ارتقای کیفیت زندگی شما بشود.

 

تنظیم تکرار برای الارم صبحگاهی 

اگر جزو کسانی هستید که وقتی صبح، ساعت گوشی زنگ می‌خورد آن را برای ۱۰ دقیقه دیگر تنظیم می‌کنند، باید بدانید که یکی از بدترین اشتباه ها را انجام می‌دهید. اسنوزِ ساعت نه تنها کمک نمیکند تا بیشتر بخوابید، بلکه برای سلامتی تان نیز زیان آور هست.

 

به این علت که وقتی از خواب بیدار میشوید، غدد بدن به ترشح هورمونهای بیداری می‌پردازند تا شما را برای یک روز کامل آماده و مهیا سازند. وقتی دوباره به خواب میروید، باعث میشوید تا این روال کند شده یا از بین برود. بعلاوه، ۱۰ دقیقه خواب بیشتر باعث سرحال تر شدن شما نمی‌شود و برای بیرون کردن خستگی ازبدن به خواب عمیق نیاز دارید.

 

کار رابه خواب ترجیح دادن 

«آریانا هافینگتون» در سخنرانی خود در اساس «انقلاب خواب» بیان داشته که خواب کامل شبانه به کارائی بیشتر و موفقیت بالاتر مختوم می‌شود و کمک میکند تا فرد تصمیمات  هوشمندانه اتخاذ کرده و ایده هاي بزرگ و ارزشمندی به ذهنش خطور کنند.

 

در تحقیقات علمی نیز اثبات شده که میان ناکارآمدی در محل کار و کم خوابی ها و بدخوابی هاي شبانه تماس مستقیم وجود دارد. لایه جلویی مغز که مسوول حل مشکلات مغز هست، در اثر کم خوبی کوچک میشود. کار کردن به صورت ۲۴ ساعته و ۷ روز در هفته سبب حواس پرتی شده و کارکرد مغز را پائین می آورد.

 

یکی از برترین ترفندها برای داشتن خواب کافی، این هست که کار خودرا در ساعت مشخصی تعطیل کرده و به جسم و روح خود استراحت بدهید.

 

 آوردن تلفن همراه به رخت خواب 

یکیدیگر از روشهای کاربردی برای داشتن خواب کافی و با کیفیت این هست که ابزارها و وسایلی که سبب بر هم خوردن خواب میشوند رابه رختخخواب نبرید. بطور مثال، نمایشگرهای LEDموبایل، تبلت و لپ‎تاپ با نورهای آبی خود سبب آسیب مشاهده بینائی شده و همینطور سبب توقیف ساخت ملاتونین «هورمون تنظیم کننده چرخه خواب» در مغز میشوند.

 

همینطور دانشمندان اثبات کرده اند، کسانی که ملاتونین پائینی دارند بسیار مستعد افسرده شدن میباشند.

0
بازخوردها
  ارسال نظر
  Day Deal
   

   همیشه با شما خواهیم بود

   

   

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در فیسبوک     فروشگاه اینترنتی دی دیل در توییتر    فروشگاه اینترنتی دی دیل در اینستاگرام

    

    

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در تلگرام      فروشگاه اینترنتی دی دیل در پینترنست     فروشگاه اینترنتی دیل دیل در آپارات

   

   

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در فیسنما      دی دیل در کلوب    فروشگاه اینترنتی دیل دیل در لنزور 

                 

   

               تماس با ما            

    

  021-33972251

   

  0935-9494634

   

  شنبه تا چهارشنبه

   

  ساعت 9 الی 17

   

  پنجشنبه ساعت

   

  9 الی 14

   

   

  کد کیو آر فروشگاه
  کوالا دیزاین؛ طراحی سایت، سئو، دیجیتال مار کتینگ

  برند ها