Loading...

فیس بوک حساب کاربری شرکت‌هایی که حساب جعلی می‌فروشند حذف می‌کند

فیس بوک حساب کاربری شرکت‌هایی که حساب جعلی می‌فروشند حذف می‌کند
شبکه اجتماعی فیسبوک، علیه شرکت‌ها و افرادی که در چین مستقر هستند، اقامه دعوی کرده است.

فیسبوک این بار برای پشتیبانی از شرکت‌هایی که فریب خورده و حساب‌های جعلی را تحریم کرده‌اند، درگیری حقوقی پیدا کرده است. شبکه اجتماعی فیسبوک در دادگاه فدرال ایالات متحده امریکا علیه چهار شرکت و سه نفر که در چین مستقر هستند، نه تنها برای تبلیغ حساب‌های جعلی، بلکه همچنین برای ارائه پیشنهادات جعلی و فروش دنبال کننده، دادخواستی را مطرح کرده است. فیسبوک در بیانیه خود اعلام کرد که این طرح دعوی علیه متهمان شامل چند پلتفرم و شبکه غیر از فیسبوک و ایستاگرام از جمله آمازون، لینکدین، توییتر، اپل و گوگل می‌شود. متهمان این پرونده به عنوان تولید کنندگان قطعات الکترونیک و سخت افزار و همچنین نرم افزار و ارائه دهنده خدمات تبلیغاتی آنلاین شناخته می‌شوند.

فیس بوک اعلام کرد که با ارائه دادخواست و  پرونده دعوی قضایی امیدوار است که «دیگران نیز این نوع فعالیت‌های مجرمانه را تحمل نکنند». این شرکت توضیح داد که چگونه می‌توان از حساب‌های جعلی برای هرزنامه و فیشینگ، کلاهبرداری بازاریابی، تقلب تبلیغاتی و سایر طرح‌های ناسازگار با هنجارهای مدنی استفاده کرد. در سال‌های گذشته این متهمان بیشتر با کمپین‌های اطلاعاتی جعلی مرتبط بوده‌اند. این کمپین‌ها برای انتشار اخبار دروغین و برانگیختن احساسات مردم بر روی پلتفرم‌های مختلف ایجاد شده است.

فیسبوک همچنین اعلام نمود که برای رسیدگی به این موضوع و غیر فعال کردن این حساب‌های کاربری از هوش مصنوعی بهره خواهد برد و تمامی نام‌های کاربری غیر قابل اعتماد ژانویه تا سپتامبر 2018 را چک می‌کند. با این حال، حساب‌های جعلی همچنان به صورت گسترده‌ای به کار خود ادامه می‌دهند تا زمانی که به فروش برسند. فیس بوک در حال حاضر از دادگاه درخواست کرده است که متهمان را از ایجاد و تبلیغ و ترویج و فروش حساب‌های غیرقابل اعتماد، دنبال کنندگان و همچنین از نقض علامت‌های تجاری در وب سایت‌ها و استفاده از دامنه‌های فیسبوکی برای جلب نظر آن وب سایت‌ها منع کند.

0
بازخوردها
  ارسال نظر
  Day Deal
   

   همیشه با شما خواهیم بود

   

   

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در فیسبوک     فروشگاه اینترنتی دی دیل در توییتر    فروشگاه اینترنتی دی دیل در اینستاگرام

    

    

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در تلگرام      فروشگاه اینترنتی دی دیل در پینترنست     فروشگاه اینترنتی دیل دیل در آپارات

   

   

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در فیسنما      دی دیل در کلوب    فروشگاه اینترنتی دیل دیل در لنزور 

                 

   

               تماس با ما            

    

  021-33972251

   

  0935-9494634

   

  شنبه تا چهارشنبه

   

  ساعت 9 الی 17

   

  پنجشنبه ساعت

   

  9 الی 14

   

   

  کد کیو آر فروشگاه
  کوالا دیزاین؛ طراحی سایت، سئو، دیجیتال مار کتینگ

  برند ها