Loading...

برای دریافت جوایز عکاسی فقط به یک اکسپریا نیاز دارید

برای دریافت جوایز عکاسی فقط به یک اکسپریا نیاز دارید
دومینیکا کوزوفسکا عکاسی حرفه‌ای است که در سال 2018 برنده جایزه عکاسی با موبایل شده و می‌گوید برای ثبت بهترین تصاویر فقط به یک موبایل اکسپریا نیاز دارید.

دومینیکا کوزوفسکا عکاسی است که برای تصویربرداری فقط از یک تلفن هوشمند استفاده می‌کند و این تلفن هوشمند اکسپریای سونی است. او که عکاس منظره و پرتره است در سال ۲۰۱۸ با کمک اکسپریا XZ1 و XZ2 برنده جایزه عکاسی با موبایل شد.

حالا سونی به‌تازگی با دومینیکا تماس گرفته تا از او بپرسد که چه نکاتی را در هنگام عکاسی با موبایل رعایت می‌کند، و معمولا دوست دارد از چه چیزهایی عکس بگیرد و چگونه این کار را انجام می‌دهد.

دومینیکا دوست دارد با حالت Manual یا دستی تصویربرداری کند تا بر خروجی کار خود کنترل کامل داشته باشد. او در مصاحبه خود به مقوله ویرایش اشاره‌ای نمی‌کند، ولی مثل روز روشن است که وی علاوه بر عکاسی مهارت زیادی در زمینه ویرایش دارد.

او در محیط‌های کم‌نور از سه پایه استفاده می‌کند تا بتواند با کمترین ISO ممکن تصاویری با نوردهی بالا ثبت کند. این یعنی شاید دومینیکا از حالت ISO بالای سونی استفاده نکند، اما چنین امری در هنگام تهیه عکس‌های باکیفیت طبیعی و مورد انتظار است.

دومینیکا می‌گوید برای گرفتن عکس‌های خوب در طول روز باید بهترین استفاده را از نور داشته باشید و از ساعات طلایی مثل قبل و بعد از طلوع یا غروب حداکثر بهره را ببرید.

البته حقیقت این است که همیشه می‌توانید برای گرفتن عکس‌های خوب از تنظیمات خودکار استفاده کنید. موبایل‌های مدرن امروزه طوری ساخته می‌شوند که با کمترین تلاش و دانش فنی بتوانید بهترین خروجی را داشته باشید.

0
بازخوردها
  ارسال نظر
  Day Deal
   

   همیشه با شما خواهیم بود

   

   

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در فیسبوک     فروشگاه اینترنتی دی دیل در توییتر    فروشگاه اینترنتی دی دیل در اینستاگرام

    

    

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در تلگرام      فروشگاه اینترنتی دی دیل در پینترنست     فروشگاه اینترنتی دیل دیل در آپارات

   

   

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در فیسنما      دی دیل در کلوب    فروشگاه اینترنتی دیل دیل در لنزور 

                 

   

               تماس با ما            

    

  021-33972251

   

  0935-9494634

   

  شنبه تا چهارشنبه

   

  ساعت 9 الی 17

   

  پنجشنبه ساعت

   

  9 الی 14

   

   

  کد کیو آر فروشگاه
  کوالا دیزاین؛ طراحی سایت، سئو، دیجیتال مار کتینگ

  برند ها