Loading...

سرویس موسیقی رایگان آمازون احتمالا در راه است

سرویس موسیقی رایگان آمازون احتمالا در راه است
این طور که از خبرها به نظر می‌رسد، آمازون هفته آینده می‌خواهد یک سرویس موسیقی رایگان اما همراه با تبلیغات راه‌اندازی کند. این شرکت قبلا سرویس‌های پولی Prime Music و Music Unlimited را داشت.

طبق منابع آگاه نشریه بیلبورد، آمازون در نظر دارد تا هفته آینده با راه‌اندازی یک سرویس موسیقی رایگان اما همراه با تبلیغات، به رقابت مستقیم با اسپاتیفای برود. در این سرویس فقط امکان دسترسی به کاتالوگی محدود وجود دارد، اما همین کافی است تا بدون نیاز به پرداخت حق اشتراک سایر سرویس‌ها بتوانید از طریق بلندگوی Echo موسیقی پخش کنید.

هرچند هنوز مشخص نیست که چه مقدار موسیقی در این سرویس وجود خواهد داشت، اما گفته می‌شود که در کنار هر آهنگ تبلیغاتی به نمایش در می‌آید که البته حجم آن مشخص نشده است.

مسئولان آمازون هنوز درباره این شایعه اظهار نظر نکرده‌اند. اما به راحتی می‌توان متوجه شد که چرا آن‌ها به دنبال ارائه سرویسی رایگان هستند. اگرچه سرویس‌های پولی فعلی این شرکت (Prime Music و Music Unlimited) تا سال ۲۰۱۸ تقریبا حدود ۲۰ میلیون کاربر داشته‌اند، اما مشخص نیست که چه تعداد از این کاربران واقعا آهنگ گوش می‌دهند. سرویس Prime Music فراتر از آن چیزی است که علاقه‌مندان موسیقی می‌توانند انتظارش را داشته باشند، اما حتی اگر کاتالوگ سرویس رایگان و جدید آمازون به اندازه Prime Music غنی نباشد، باز هم بستر مناسب‌تری برای فروش دستگاه‌های مجهز به الکسا و افزایش شمار کاربران این شرکت فراهم می‌شود.

0
بازخوردها
  ارسال نظر
  Day Deal
   

   همیشه با شما خواهیم بود

   

   

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در فیسبوک     فروشگاه اینترنتی دی دیل در توییتر    فروشگاه اینترنتی دی دیل در اینستاگرام

    

    

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در تلگرام      فروشگاه اینترنتی دی دیل در پینترنست     فروشگاه اینترنتی دیل دیل در آپارات

   

   

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در فیسنما      دی دیل در کلوب    فروشگاه اینترنتی دیل دیل در لنزور 

                 

   

               تماس با ما            

    

  021-33972251

   

  0935-9494634

   

  شنبه تا چهارشنبه

   

  ساعت 9 الی 17

   

  پنجشنبه ساعت

   

  9 الی 14

   

   

  کد کیو آر فروشگاه
  کوالا دیزاین؛ طراحی سایت، سئو، دیجیتال مار کتینگ

  برند ها