Loading...

چگونه اپلیکیشن‌های بلااستفاده را پیدا و حذف کنیم

چگونه اپلیکیشن‌های بلااستفاده را پیدا و حذف کنیم
خیلی از کاربران اپلیکیشن‌های بسیاری بر روی تلفن‌های هوشمند اندرویدی خود دارند که به‌ندرت از آن‌ها استفاده می‌کنند. در این مطلب به شما نشان می‌دهیم که چطور این اپ‌ها را پیدا و حذف کنید.

روی تلفن هوشمندتان چند اپلیکیشن دارید؟ آیا از همه این اپلیکیشن‌ها استفاده می‌کنید؟ فرض کنید یک نفر روی موبایل اندرویدی خود ۲۱۱ اپلیکیشن دارد. فکر می‌کنید چند درصد از این اپلیکیشن‌ها واقعا استفاده می‌شوند؟ به گزارش وبسایت Android World، کاربران اندرویدی به تازگی از طرف گوگل پلی نوتیفیکیشن‌هایی دریافت می‌کنند که به آن‌ها می‌گوید اپ‌های اضافی را از روی دستگاه خود پاک کنند.

این نوتیفیکیشن که عنوان آن Clean up your device anytime است، به شما یادآوری می‌کند که برای آزادسازی فضای دستگاه خود می‌توانید اپلیکیشن‌های بلااستفاده را پاک کنید. اگر روی این نوتیفیکیشن تپ کنید، وارد گوگل پلی می‌شوید تا بتوانید فهرست همه اپلیکیشن‌هایی را ببینید که اخیرا از آن‌ها استفاده نکرده‌اید. در این فهرست به شما نشان داده می‌شود که با حذف هر اپلیکیشن چقدر از فضای دستگاه شما خالی می‌شود و در صورت انتخاب چندگانه می‌توانید ببینید که مجموعا چقدر فضا آزاد خواهد شد.

اگر می‌خواهید همین حالا دست به کار شوید و قصد ندارید منتظر نوتیفیکیشن گوگل بمانید، به راحتی می‌توانید در اپ Google Play Store به این بخش دسترسی داشته باشید. کافی است این برنامه را باز و روی منوی همبرگری سمت چپ کادر جستجو تپ کنید. حالا به بخش My apps & games بروید و به سمت چپ اسکرول نمایید تا صفحه برنامه‌های نصب‌شده باز شود. اکنون منویی که با علامت سه خط در سمت چپ نوار Storage دیده می‌شود را انتخاب کنید تا بتوانید صفحه مربوطه را ببینید. در این صفحه اپ‌هایی که دیگر از آن‌ها استفاده نمی‌کنید را انتخاب و در نهایت آن‌ها را حذف نمایید.

منبع : جی اس ام

0
بازخوردها
  ارسال نظر
  Day Deal
   

   همیشه با شما خواهیم بود

   

   

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در فیسبوک     فروشگاه اینترنتی دی دیل در توییتر    فروشگاه اینترنتی دی دیل در اینستاگرام

    

    

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در تلگرام      فروشگاه اینترنتی دی دیل در پینترنست     فروشگاه اینترنتی دیل دیل در آپارات

   

   

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در فیسنما      دی دیل در کلوب    فروشگاه اینترنتی دیل دیل در لنزور 

                 

   

               تماس با ما            

    

  021-33972251

   

  0935-9494634

   

  شنبه تا چهارشنبه

   

  ساعت 9 الی 17

   

  پنجشنبه ساعت

   

  9 الی 14

   

   

  کد کیو آر فروشگاه
  کوالا دیزاین؛ طراحی سایت، سئو، دیجیتال مار کتینگ

  برند ها