Loading...

بازی AR جدید مایکروسافت با نام Minecraft Earth به‌زودی منتشر می‌شود

بازی AR جدید مایکروسافت با نام Minecraft Earth به‌زودی منتشر می‌شود
مایکروسافت به‌تازگی بازی جدید به سبک ماینکرفت اما با ترکیب واقعیت افزوده ساخته که Minecraft Earth نام دارد و به‌زودی قرار است برای هر دو پلتفرم iOS و اندروید به بازار بیاید.

مایکروسافت از یک بازی جدید به نام Minecraft Earth رونمایی کرده که قرار است به زودی برای iOS و اندروید منتشر شود. این بازی در ابتدا به صورت بتا عرضه می‌شود و به گیمرها اجازه می‌دهد از فناوری واقعیت افزوده برای قرار دادن آیتم‌ها و حتی شخصیت‌های بازی ماینکرفت در دنیای واقعی استفاده کنند. این بازی کاربران را تشویق کند تا وارد دنیای واقعی شده و برای خودشان منابع جمع کنند تا بتوانند چیزهای مختلف بسازند.

طبق گفته کارگردان بازی، تورفی اولافسن، این عنوان نه ترجمه‌ای مستقیم، بلکه اقتباسی از روی ماینکرفت است که می‌تواند شکل‌ها و صورت‌های مختلفی را برای انجام بازی نسبت به نسخه قبلی در اختیار بازیکنان قرار دهد.

برای ساخت این بازی از داده‌های OpensStreetMap استفاده شده تا برخی ماجراجویی‌های تصادفی درون دنیای واقعی قرار داده شود. به گفته مایکروسافت، این ماجراجویی‌ها می‌تواند شامل ماموریت‌هایی برای مبارزه یا تعامل با هیولاها باشد.

وبسایت The Verge که موفق به آزمایش این بازی شده می‌گوید Minecraft Earth بسیار جذاب است، خصوصا اگر آن را با بقیه بازی کنید. نویسنده این سایت از تجربه خود این گونه نوشته است:

حدود ۱۰ دقیقه نشسته بودم و داشتم یک ساختمان ماینکرفتی می‌ساختم، ساختمانی که می‌توانستم آجرهای آن را در موبایل کسی که کنارم نشسته بود ببینم. بقیه می‌توانند به صورت آنی ببینند که من دارم چه کار می‌کنم، به همین خاطر می‌توانیم با هم ساختمان بسازیم. اگر می‌خواستم می‌توانستم آجرهای دوستم را بدزدم و از آن برای ساختن ساختمان خودم استفاده کنم. این شیوه کار تعامل اجتماعی عجیب و جذابی را به وجود می‌آورد، چون برخلاف اکثر بازی‌ها، عملا باید کنار شخصی قرار بگیرید که مشغول دزدی از او هستید.

نسخه بتای محدود این بازی تابستان امسال منتشر می‌شود و نسخه نهایی آن متعاقبا عرضه خواهد شد.

منبع : جی اس ام

0
بازخوردها
  ارسال نظر
  Day Deal
   

   همیشه با شما خواهیم بود

   

   

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در فیسبوک     فروشگاه اینترنتی دی دیل در توییتر    فروشگاه اینترنتی دی دیل در اینستاگرام

    

    

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در تلگرام      فروشگاه اینترنتی دی دیل در پینترنست     فروشگاه اینترنتی دیل دیل در آپارات

   

   

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در فیسنما      دی دیل در کلوب    فروشگاه اینترنتی دیل دیل در لنزور 

                 

   

               تماس با ما            

    

  021-33972251

   

  0935-9494634

   

  شنبه تا چهارشنبه

   

  ساعت 9 الی 17

   

  پنجشنبه ساعت

   

  9 الی 14

   

   

  کد کیو آر فروشگاه
  کوالا دیزاین؛ طراحی سایت، سئو، دیجیتال مار کتینگ

  برند ها