Loading...

آپدیت جدید کروم اندروید به صرفه‌جویی در مصرف اینترنت و باتری کمک می‌کند

آپدیت جدید کروم اندروید به صرفه‌جویی در مصرف اینترنت و باتری کمک می‌کند
در آپدیت نسخه 76 مرورگر اندروید کروم قابلیتی به این برنامه اضافه شده که مانع از بارگذاری محتواهای اضافی صفحه می‌شود و در نتیجه به صرفه‌جویی در مصرف اینترنت و باتری شما کمک می‌کند.

مرورگر گوگل کروم اندروید چند روز پیش آپدیتی داشت که ابزار مدیریت پسورد را به این برنامه اضافه کرد تا امکان تولید پسوردهای یکتا و قوی فراهم شود و همچنین کاربران بتوانند به پسوردهای ذخیره‌شده خود به راحتی دسترسی داشته باشند.

در نسخه ۷۵ گوگل کروم سه حالت دارک مود هم به این مرورگر اضافه شده است: حالت پیش‌فرض که باعث می‌شود کروم تا فعال شدن Battery Saver در حالت Light Mode باقی بماند. حالت Light Mode که صرف‌نظر از فعال یا غیرفعال بودن Battery Saver متن‌ها را به رنگ سیاه بر روی زمینه سفید نشان می‌دهد، و حالت Dark Mode که همواره متن‌ها را به رنگ سفید بر روی زمینه سیاه به نمایش در می‌آورد.

طبق اعلام وبلاگ کرومیوم، حالا آپدیت جدیدی برای نسخه بتای مرورگر اندروید کروم منتشر شده است. این آپدیت که نسخه ۷۶ مرورگر محبوب گوگل را برای کاربران به ارمغان می‌آورد شامل قابلیت Lazy Loading در بعضی از وبسایت‌هاست. Lazy Loading اجازه می‌دهد بخش‌هایی از صفحه که کاربر هنوز به آن‌ها نرسیده بارگذاری نشود. گوگل می‌گوید وقتی کاربر به فاصله مشخصی از محتواهای بارگذاری‌نشده رسید، مرورگر بارگذاری آن‌ها را شروع می‌کند. این فاصله به مؤلفه‌هایی مثل سرعت اینترنت بستگی دارد.

این تکنیک می‌تواند به صرفه‌جویی در مصرف اینترنت، باتری، منابع سیستم و زمان پردازش کمک کند. وقتی که تصاویر و محتواها بارگذاری شد، تا زمانی که صفحه را نبندید، همه چیز بر روی پنجره مربوطه باقی می‌ماند.

در این نسخه ویژگی‌های جدید دیگری هم معرفی شده است. یکی از این ویژگی‌ها قابلیتی است که در صورت فعال بودن حالت Dark Mode در کروم باعث می‌شود حالت تاریک وبسایت‌ها به طور خودکار فعال شوند.

منبع : جی اس ام

0
بازخوردها
  ارسال نظر
  Day Deal
   

   همیشه با شما خواهیم بود

   

   

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در فیسبوک     فروشگاه اینترنتی دی دیل در توییتر    فروشگاه اینترنتی دی دیل در اینستاگرام

    

    

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در تلگرام      فروشگاه اینترنتی دی دیل در پینترنست     فروشگاه اینترنتی دیل دیل در آپارات

   

   

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در فیسنما      دی دیل در کلوب    فروشگاه اینترنتی دیل دیل در لنزور 

                 

   

               تماس با ما            

    

  021-33972251

   

  0935-9494634

   

  شنبه تا چهارشنبه

   

  ساعت 9 الی 17

   

  پنجشنبه ساعت

   

  9 الی 14

   

   

  کد کیو آر فروشگاه
  کوالا دیزاین؛ طراحی سایت، سئو، دیجیتال مار کتینگ

  برند ها