Loading...

اینستاگرام به نسخه دسکتاپ ویندوز آمد

اینستاگرام به نسخه دسکتاپ ویندوز آمد
پس از 4 سال، سرانجام نسخه مخصوص ویندوز دسکتاپ اپلیکیشن محبوب اینستاگرام با ویژگی‌های مشابه نسخه‌ی موبایلی، منتشر شد.

اینستاگرام تنها چند ماه است که برای ویندوز موبایل عرضه شده است و حال سرانجام این اپلیکیشن اجتماعی تصویری برای ویندوز دسکتاپ نیز عرضه شده است.

اینستاگرام ویندوز که اکنون از ویندوز استور برای ویندوز 10 قابل تهیه است،  تقریبا تمامی ویژگی‌های نسخه اندرویدی و آی‌اواسی را دارد. شما از طریق این نرم‌افزار می‌توانید فید تصاویرتان را بررسی کنید، استوری دوستانتان را مشاهده کنید یا به پیام‌های شخصی خود رسیدگی کنید و حتی برای سایر دوستانتان پیام بفرستید. علاوه بر این قابلیت جست‌ و جو، زبانه Explore و دسترسی به پروفایل شخصی و تنظیمات در نسخه مخصوص ویندوز وجود دارد. بر خلاف نسخه مخصوص وب که بر روی مرورگرها بارگذاری می‌شود، از طریق نسخه ویندوز می‌توانید تصویر مورد علاقه‌تان را در مسنجر ویندوز و یا فیس‌بوک به اشتراک بگذارید.

البته نسخه مخصوص ویندوز معایبی نیز دارد. در این نسخه می‌توانید تصاویر دلخواهتان را آپلود کنید اما این موضوع مشروط به آن است که رایانه یا تبلت ویندوزی شما صفحه نمایش لمسی و دوربین پشت داشته باشد! این دو ویژگی به تنهایی طیف گسترده‌ای از رایانه‌های شخصی ویندوزی را از این قابلیت محروم می‌کند. شاید خیلی از افراد دوست داشته باشند تصاویری که قبلا ثبت کرده‌اند را با ابزارهای ویرایش ویندوزی، زیبا کنند و سپس آن را در اینستاگرام به اشتراک بگذارند.

در حال حاضر بهتر است بگوییم که اینستاگرام ویندوز بیشتر مناسب تبلت‌های ویندوزی است تا رایانه‌های شخصی. برای مثال این اپلیکیشن در ویندوز دسکتاپ در وسط صفحه قرار می‌گیرد و فضای خالی زیادی در کناره‌های خود باقی می‌گذارد. این فضا می‌تواند مانند نسخه وب برای نمایش کامنت‌های هر عکس مورد استفاده قرار بگیرد که در نسخه فعلی این اتفاق نیفتاده است. علاوه بر این اگر بخواهید با دستگاه ویندوزی خود که دوربین پشت ندارد، یک استوری آپلود کنید، اپلیکیشن کرش می‌کند.

به هر حال این اپلیکیشن در ابتدای راه است و مطمئنا در نسخه‌ها بعدی ایرادات آن نیز برطرف خواهد شد. امیدواریم در آینده از هر PC و از بین فایل‌های موجود بر روی حافظه دستگاهمان نیز بتوانیم تصاویر دلخواهمان را در اینستاگرام آپلود کنیم.

دریافت اینستاگرام از ویندوز استور

0
بازخوردها
  ارسال نظر
  Day Deal
   

   همیشه با شما خواهیم بود

   

   

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در فیسبوک     فروشگاه اینترنتی دی دیل در توییتر    فروشگاه اینترنتی دی دیل در اینستاگرام

    

    

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در تلگرام      فروشگاه اینترنتی دی دیل در پینترنست     فروشگاه اینترنتی دیل دیل در آپارات

   

   

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در فیسنما      دی دیل در کلوب    فروشگاه اینترنتی دیل دیل در لنزور 

                 

   

               تماس با ما            

    

  021-33972251

   

  0935-9494634

   

  شنبه تا چهارشنبه

   

  ساعت 9 الی 17

   

  پنجشنبه ساعت

   

  9 الی 14

   

   

  کد کیو آر فروشگاه
  کوالا دیزاین؛ طراحی سایت، سئو، دیجیتال مار کتینگ

  برند ها