Loading...

به‌روزرسانی عجیب اپلیکیشن Google Now Launcher

به‌روزرسانی عجیب اپلیکیشن Google Now Launcher
با به‌روزرسانی Google Now Launcher، این اپلیکیشن بر روی بسیاری از دستگاه‌های محبوب، دیگر قابل استفاده نیست.

در اقدامی عجیب، اپلیکیشن Google Now Launcher با هدف ناسازگار کردنش با طیف وسیعی از دستگاه‌های محبوب، به‌روزرسانی شد. برای آگاهی کسانی که ممکن است هنوز از این موضوع بی‌خبر باشند، باید گفت که این اتفاق شاید مقدمه‌ای برای معرفی اپلیکیشن جایگزین Now Launcher باشد، لانچری که گوگل چند سال پیش ارائه کرد. هدف اصلی این اپلیکیشن ارائه تجربه ناب اندرویدی است، مشابه چیزی که در گوشی‌های Pixel این شرکت قابل مشاهده است و این همان چیزی است که باعث محبوبیت این اپلیکیشن در میان طرفداران گوگل و توسعه دهندگانی شد که مایلند تجربه کار باlauncher  را داشته باشند.به عنوان مثال Lean Launcher کپی بسیار مشابهی از این اپلیکیشن است که البته گزینه‌های سفارشی‌سازی بیشتری دارد.

برخی از دستگاه‌هایی که عدم پشتیبانی آن‌ها تایید شده است عبارتند از: Google Pixel 2، LG G6، Samsung Galaxy S9 و HTC U11. گفته می شود حداقل یک دستگاه به طور قطع، همچنان سازگار با این اپلیکیشن باقی مانده است BlackBerry KEYone : ، اما هنوزهیچ راهی برای دانستن این موضوع نیست که آیا در به‌روزرسانی های بعدی این سازگاری ادامه خواهد یافت یا نه. برخی گمانه‌زنی‌ها حاکی از پایان عمر این برنامه است. البته این گفته لزوما درست نیست و شاید گوگل در فکر جایگزین جدیدی برای این لانچر باشد. اما چیزی که این چشم اندازها را جذاب تر می کند، این واقعیت است که رویداد I/O 2018 گوگل چند روز دیگر اتفاق می افتد و انتظار رونمایی از جایگزین جدید این اپلیکیشن در آن، شاید خیلی هم عجیب نباشد.

باز هم لازم است متذکر شویم که این ناسازگاری ناگهانی لزوما به معنی پایان پشتیبانی از Google Now Launcher نیست. دلایل متعددی ممکن است باعث وقوع این اتفاق باشد و دلیل مطرح شده تنها یکی از آنهاست. برای مثال، شاید گوگل به طور تصادفی کدی اشتباه دریک برنامه را نادیده گرفته است، اشتباهی که در این شرکت بی‌سابقه نیست و ممکن است به مشکل موجود و یا مجموعه‌ای از موارد دیگر منجر شود. به هر حال، با توجه به این ناسازگاری، دانلود این برنامه برای کسانی که مطمئن نیستند این اپلیکیشن با دستگاهشان سازگاری دارد یا نه، به مسئله‌ای تبدیل شده است.

0
بازخوردها
  ارسال نظر
  Day Deal
   

   همیشه با شما خواهیم بود

   

   

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در فیسبوک     فروشگاه اینترنتی دی دیل در توییتر    فروشگاه اینترنتی دی دیل در اینستاگرام

    

    

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در تلگرام      فروشگاه اینترنتی دی دیل در پینترنست     فروشگاه اینترنتی دیل دیل در آپارات

   

   

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در فیسنما      دی دیل در کلوب    فروشگاه اینترنتی دیل دیل در لنزور 

                 

   

               تماس با ما            

    

  021-33972251

   

  0935-9494634

   

  شنبه تا چهارشنبه

   

  ساعت 9 الی 17

   

  پنجشنبه ساعت

   

  9 الی 14

   

   

  کد کیو آر فروشگاه
  کوالا دیزاین؛ طراحی سایت، سئو، دیجیتال مار کتینگ

  برند ها