Loading...

آیپد پرو 2018 به اشیا فلزی می‌چسبد!

آیپد پرو 2018 به اشیا فلزی می‌چسبد!
آیپد پروهای 2018 اپل چندی پیش با مشخصات سطح بالا در دو مدل معرفی شدند. در طراحی این محصولات از آهنربا استفاده شده است و همین موضوع باعث می‌شود بتوانید آن‌ها را به اشیا فلزی هم بچسبانید.

اپل چندی پیش از دو آیپد پرو تازه خود پرده برداشت و بسیاری کارشناسان معتقد هستند که این دو مدل با توجه طراحی ظاهری تمام صفحه و همچنین مشخصات فنی سطح بالایشان بهترین تبلت‌های موجود در بازار فعلی هستند. از طرفی اپل در تبلیغات خود به همه این قابلیت‌ها پرداخته است اما یکی از توانمندی‌های جالب توجه این دو مدل پرچمدار که سازنده به آن اشاره‌ای نکرده، ویژگی چسبیدن بدنه آن‌ها به اشیا است.

روز گذشته بسیاری از خبرگزاری‌ها در این باره گزارش کردند و مدعی شدند که آیپدپرو تازه اپل به معنای واقعی کلمه قادر است به اشیا دیگر بچسبد. در ادامه به تشریح این ویژگی جالب می‌پردازیم.

خبرگزاری Phonearena پس از انتشار این گزارش‌ها تبلت تازه اپل را مورد آزمون قرار داده و در نتیجه به دست امده توضیح داده است که بدنه این محصول هوشمند تقریبا به همه اشیا ساخته شده از جنس فلز می‌چسبد. از طرفی در استفاده از این قابلیت باید حواس خودتان را حسابی جمع کنید چراکه براساس یافته‌های کارشناسان Phonearena این تبلت به آرامی از روی در فریزر به پایین آمده و سرانجام به سطح زمین رسیده است.

شاید برایتان سوال پیش آمده باشد که این توانایی چگونه در آیپد پرو تعبیه شده است. پاسخ بسیار ساده است و به اهنرباهایی مربوط می‌شود که در توسعه بدنه این محصول به کار گرفته شده‌اند. کمپانی اپل ادعا می‌کند این آهنرباها بدین منظور در آیپد پرو استفاده شده‌اند تا موقعیت صفحه کلید را در بدنه ثابت نگه دارند اما اگر بخواهیم صادقانه در این باره نظر بدهیم، باید بگوییم برای کاربران هم بسیار جالب خواهد بود که بتوانند تبلت هوشمند خود را روی در یخچال در آشپزخانه بچسبانند و ویدیو تماشا کنند و در عین حال به انجام کارهای روزمره خود بپردازند. از طرفی همچنان احتمال خطر افتادن آیپد پرو از سطح فلزی وجود دارد و پیشنهاد می‌کنیم که از این توانمندی تازه استفاده نکنید.

0
نظرات
  ارسال نظر
  Day Deal
   

   همیشه با شما خواهیم بود

   

   

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در فیسبوک     فروشگاه اینترنتی دی دیل در توییتر    فروشگاه اینترنتی دی دیل در اینستاگرام

    

    

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در تلگرام      فروشگاه اینترنتی دی دیل در پینترنست     فروشگاه اینترنتی دیل دیل در آپارات

   

   

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در فیسنما      دی دیل در کلوب    فروشگاه اینترنتی دیل دیل در لنزور 

                 

   

               تماس با ما            

    

  021-33972251

   

  0935-9494634

   

  شنبه تا چهارشنبه

   

  ساعت 9 الی 17

   

  پنجشنبه ساعت

   

  9 الی 14

   

   

  کد کیو آر فروشگاه
  کوالا دیزاین؛ طراحی سایت، سئو، دیجیتال مار کتینگ

  برند ها