Loading...

در گوشی‌های یوتافون‌ از این پس Sailfish جایگزین اندروید می‌شود

در گوشی‌های یوتافون‌ از این پس Sailfish جایگزین اندروید می‌شود
شرکت روسی یوتا با ساخت گوشی‌های یوتافون، که ویژگی منحصربه‌فردشان داشتن دو نمایشگر در جلو و پشت گوشی است، نام خود را بر سر زبان‌ها انداخته و اکنون اعلام کرده که از این پس در گوشی‌هایش به‌جای اندروید از Sailfish استفاده می‌کند.

یوتا، کمپانی روسی تولیدکننده گوشی‌های یوتافون که مشخصه بارزشان داشتن دو نمایشگر است، تصمیم گرفته استفاده از سیستم عامل اندروید را در گوشی‌هایش کنار بگذارد. این سازنده گوشی‌های همراه می‌خواهد به‌جای اندروید از سیستم عامل Sailfish شرکت Jolla استفاده کند. شرکت Jolla را برخی کارمندان سابق نوکیا تشکیل می‌دهند که قرار بود سیستم عامل MeeGo نوکیا را تولید کنند. سیستم عامل Sailfish را همان مهندسانی ساخته‌اند که روی MeeGo کار می‌کردند. این سیستم عامل قرار است جایگزین اول اندروید باشد و حتی تایزن سامسونگ را نیز کنار بزند.

هنوز مشخص نیست آیا این تصمیم روی یوتافون 2 نیز اجرا می‌شود و این گوشی با سیستم عامل Sailfish وارد بازار می‌شود یا خیر. همین‌طور احتمال کمی وجود دارد که شرکت یوتا به‌روزرسانی Sailfish را برای گوشی‌های فروخته‌شده نیز ارائه دهد، اما دور از ذهن نیست که این شرکت نسخه‌ای از یوتافون 2 خود را با سیستم عامل Sailfish روانه بازار کند.

 

نکته مهم کاربران گوشی‌های یوتافون هستند که به‌امید اندروید و به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری و ویژگی‌های اضافه‌شده به این سیستم عامل بوده‌اند و حالا که قرار است این سیستم عامل محبوب را روی گوشی‌های یوتافون نداشته باشند، باید دید باز هم تمایلی به خرید این گوشی‌ها دارند یا خیر. البته باید اضافه کرد که اپلیکیشن‌های اندروید روی این سیستم عامل اجرا می‌شوند.

یوتافون 2، که اخیرا وارد بازار امریکا شده، گوشی منحصربه‌فردی است که از دونمایشگر، یکی در جلو و دیگری در پشت گوشی، بهره می‌برد، طوری که نمایشگر e-Paper پشت این گوشی همیشه روشن است.

0
نظرات
  ارسال نظر
  Day Deal
   

   همیشه با شما خواهیم بود

   

   

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در فیسبوک     فروشگاه اینترنتی دی دیل در توییتر    فروشگاه اینترنتی دی دیل در اینستاگرام

    

    

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در تلگرام      فروشگاه اینترنتی دی دیل در پینترنست     فروشگاه اینترنتی دیل دیل در آپارات

   

   

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در فیسنما      دی دیل در کلوب    فروشگاه اینترنتی دیل دیل در لنزور 

                 

   

               تماس با ما            

    

  021-33972251

   

  0935-9494634

   

  شنبه تا چهارشنبه

   

  ساعت 9 الی 17

   

  پنجشنبه ساعت

   

  9 الی 14

   

   

  کد کیو آر فروشگاه
  کوالا دیزاین؛ طراحی سایت، سئو، دیجیتال مار کتینگ

  آمار
  • تعداد کالا: 156
  • بازدید امروز: 4974
  • بازدید دیروز: 10607
  • بازدید کل: 9857537
  برند ها