Loading...

در ال‌جی G4 منوی مخفی وجود دارد؟

در ال‌جی G4 منوی مخفی وجود دارد؟
اگر شما هم یکی از کاربران G4 ال‌جی هستید، باید بدانید که گوشی‌تان رازی درون خودش مخفی کرده است!

این منوی مخفی را ال‌جی در اعماق سیستم عامل دفن کرده تا کاربران عادی نتوانند به آن دسترسی داشته باشند و فقط تکنسین‌ها و کاربران حرفه‌ای بتوانند از آن استفاده کنند. پنهان بودن این دسترسی برای تمام پرچمدارها به همین منوال است تا از خرابکاری‌های غیرعمدی کاربران عادی جلوگیری شود!
چرا ممکن است کسی بخواهد به منوی خدمات گوشی دسترسی داشته باشد؟ شاید به این دلیل که کاربران حرفه‌ای می‌خواهند از همه‌چیز سر دربیاورند! همچنین برای تست کردن اجزای گوشی هم این منو لازم است. با این منو می‌توانید تمام سخت‌افزار دستگاه را، از جمله دکمه‌ها، موتورها و رادیوهای بی‌سیم، چک کنید و به‌قولی گوشی‌تان را دیاگ کنید! یکی دیگر از امکاناتی که این منو در اختیارمان قرار می‌دهد مانیتور کردن شبکه دستگاه است و اگر مشکلی هم وجود داشته باشد، می‌توانیم از این طریق به حل آن بپردازیم. حتی می‌توان اطلاعات خام درون گوشی یا سنسورها و مصرف باتری اجزای مختلف را کنترل کرد. از همه مهم‌تر، با فهمیدن تمام این مسائل، این منو شما را خوره اطلاعات G4 می‌کند!

خب! پس با این حساب بهتر است هرچه سریع‌تر شروع کنیم. برای دسترسی به این منو باید کد #*#277634 را شماره‌گیری کنید.

البته شایان ذکر است این منو فقط برای نسخه جهانی، یعنی سری LG-H815، قابل دسترسی است. در بخش اول این منو به شما اجازه دسترسی به تمام صفحه‌ها و ابزار گوشی داده می‌شود.

در بخش ELT می‌توانید صفحه نمایش گوشی‌تان را تست کنید و همچنین امکان دسترسی به دوربین و اسپیکر نیز در همین بخش است. امکان تست Field هم، مربوط به تنظیمات شبکه‌های متنوع و اطلاعاتی در رابطه با امکانات اتصال به این شبکه‌ها، داده شده است.

در این بخش دسترسی‌ای مشاهده کردیم که به فلش کردن فریم ویر گوشی مربوط است که البته هنوز نیاز به تست دارد و از آن مطمئن نیستیم.
درمجموع این منو امکانات بسیار جالبی در اختیارمان قرار می‌دهد، اما فراموش نکنید فقط برای افراد حرفه‌ای طراحی شده و استفاده از آن به کاربران عادی توصیه نمی‌شود. این منو بسیار کاربردی است، اما امکان دارد تنظیمات مهمی را در این میان بر هم بزنید. ما به شما اخطار دادیم!

0
نظرات
  ارسال نظر
  Day Deal
   

   همیشه با شما خواهیم بود

   

   

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در فیسبوک     فروشگاه اینترنتی دی دیل در توییتر    فروشگاه اینترنتی دی دیل در اینستاگرام

    

    

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در تلگرام      فروشگاه اینترنتی دی دیل در پینترنست     فروشگاه اینترنتی دیل دیل در آپارات

   

   

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در فیسنما      دی دیل در کلوب    فروشگاه اینترنتی دیل دیل در لنزور 

                 

   

               تماس با ما            

    

  021-33972251

   

  0935-9494634

   

  شنبه تا چهارشنبه

   

  ساعت 9 الی 17

   

  پنجشنبه ساعت

   

  9 الی 14

   

   

  کد کیو آر فروشگاه
  کوالا دیزاین؛ طراحی سایت، سئو، دیجیتال مار کتینگ

  آمار
  • تعداد کالا: 156
  • بازدید امروز: 3178
  • بازدید دیروز: 10746
  • بازدید کل: 9831880
  برند ها