Loading...

گوشی‌های منعطف جایگزین تبلت‌ها می‌شوند

گوشی‌های منعطف جایگزین تبلت‌ها می‌شوند
با ورود گوشی‌های هوشمند به بازار احتمالا محبوبیت تبلت‌ها مخصوصا از نوع اندرویدی کاهش پیدا می‌کند. پیش بینی می‌شود که در آینده نه چندان دور این دستگاه‌های تاشو بتوانند جایگزین تبلت‌ها شوند.

این روزها اغلب سازندگان گوشی‌های هوشمند به دنبال توسعه و معرفی گوشی‌هایی با پنل نمایش تاشو هستند. به نظر می‌رسد که به دنبال توسعه این نوع محصولات هوشمند و امکان تعبیه پنل نمایش بزرگ در بدنه‌ای ظریف و کوچک، سری تبلت‌ها و ادامه حیاتشان به خطر بیفتد.

بازار تبلت‌های اندرویدی (برخلاف آیپدهای اپل) در سال‌های اخیر با رکود و شکست مواجه بوده است. حالا دیگر سالی یکبار با دوبار شاهد رونمایی از تبلت‌های جالب توجه آن هم توسط اپل هستیم. اما چرا بازار تبلت‌های اندرویدی کساد شده است؟ امروزه فضای مورد استفاده پنل نمایش در گوشی‌های هوشمند افزایش پیدا کرده است و نسبت به سال‌های گذشته شاهد کاهش چشمگیر ضخامت حاشیه در صفحه نمایش دستگاه‌ها هستیم. این واقعیت مخصوصا در میان گوشی‌های اندرویدی صدق می‌کند و بدین ترتیب باعث شده است که تبلت‌ها محکوم به نابودی شوند.

از نظر کاربران، خرید تبلت تنها در زمانی منطقی به نظر می‌رسید که میانگین اندازه پنل نمایش در گوشی‌های هوشمند حدودا 4 اینچ بود. حالا که گوشی‌های هوشمند منعطف با پنل‌های نمایش بزرگ و تاشو در دست توسعه هستند و به زودی یک به یک به بازار راه پیدا می‌کنند، احتمالا میزان محبوبیت تبلت‌های اندرویدی از گذشته هم کمتر خواهد شد.

به محض آنکه عرضه گوشی‌های منعطف تاشو رایج شود، احتمالا تعداد تبلت‌ها در بازار و همچنین محبوبیتشان نزد کاربران هم در حد صفر کاهش پیدا می‌کند. البته قطعا مدت زمان نسبتا طولانی تا آن زمان باقی مانده است، زیر گوشی‌های هوشمند منعطف به قیمت بالایی عرضه می‌شوند و مدتی طول می‌کشد تا قیمت پایه‌شان در حد معقول برای کاربران کاهش پیدا کند. از طرفی این رخداد ناگزیر است و سرانجام روزی فرا می‌رسد که گوشی‌های هوشمند منعطف به جایگزینی مناسب برای تبلت‌ها تبدیل می‌شوند.

0
نظرات
  ارسال نظر
  Day Deal
   

   همیشه با شما خواهیم بود

   

   

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در فیسبوک     فروشگاه اینترنتی دی دیل در توییتر    فروشگاه اینترنتی دی دیل در اینستاگرام

    

    

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در تلگرام      فروشگاه اینترنتی دی دیل در پینترنست     فروشگاه اینترنتی دیل دیل در آپارات

   

   

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در فیسنما      دی دیل در کلوب    فروشگاه اینترنتی دیل دیل در لنزور 

                 

   

               تماس با ما            

    

  021-33972251

   

  0935-9494634

   

  شنبه تا چهارشنبه

   

  ساعت 9 الی 17

   

  پنجشنبه ساعت

   

  9 الی 14

   

   

  کد کیو آر فروشگاه
  کوالا دیزاین؛ طراحی سایت، سئو، دیجیتال مار کتینگ

  آمار
  • تعداد کالا: 156
  • بازدید امروز: 1292
  • بازدید دیروز: 10746
  • بازدید کل: 9829994
  برند ها