Loading...

گوشی Mate Xs ارزان‌تر از Mate x خواهد بود

گوشی Mate Xs ارزان‌تر از Mate x خواهد بود
بازار گوشی هایی با صفحه نمایش قابل انحنا بسیار گرم شده است و بسیاری از کارشناسان، آینده گوشی های هوشمند را از آن این محصولات می دانند. بنابراین شرکت های بزرگ در تلاش هستند تا در این زمینه جایگاهی برای خود بدست بیاورند.

هوآوی قرار است در ماه مارچ از نسل بعدی گوشی‌های قابل انحنای خود رونمایی کند. همان‌طور که از نام آن برمی‌آید، این گوشی محصول کاملاً جدیدی نخواهد بود و درواقع یک نسخه بروز شده از Mate X است. تاکنون عنوان‌شده که این گوشی قرار است از جدیدترین چیپست Hisilicon یعنی کایرین ۹۹۰ به همراه قابلیت اتصال 5Gبهره ببرد اما امروز اطلاعات تازه‌ای در رابطه با دیگر جزییات این گوشی منتشر شد.

به نظر عجیب می‌رسد اما احتمال دارد که این گوشی از Mate X ارزان‌تر باشد. این مورد را می‌توان به پیشرفت‌های صورت گرفته در بخش تولید صفحه‌نمایش مرتبط دانست. به نظر می‌آید که فرایند ساخت صفحه‌نمایش Mate Xs پیچیدگی کمتری نسبت Mate X دارد. این موضوع بدین معناست که هزینه ساخت صفحه‌نمایش نیز کمتر می‌شود و درنتیجه هواوی می‌تواند روی قیمت تمام شده گوشی مانور بیشتر بدهد.

علاوه بر این گفته شده که این گوشی از ظاهر بهتر و نمایشگر قدرتمندتری برخوردار خواهد بود. بنا بر گفته اکثر تأمین‌کنندگان داخلی، هوآوی تغییرات بسیاری در ظاهر این گوشی نسبت Mate X انجام داده است. بندهای متصل دهنده گوشی ثبات بیشتری نسبت به قبل دارند و نمایشگر قابل انحنا محکم‌تر شده است. همچنین عمر بدنه گوشی افزایش یافته و بااین‌حال شاسی گوشی نسبت به Mate X کوچک‌تر شده در حالی که اندازه صفحه‌نمایش یکسان است.

در سوی دیگر هوآوی علاوه بر این گوشی، قصد دارد یک گوشی قابل انحنای دیگر را در نیمه دوم سال جاری راهی بازار کند اما هنوز مشخص نیست که این گوشی ساختار Mate X و Mate Xs را دارد یا اینکه هوآوی مدل جدیدی را به نمایش خواهد گذاشت

منبع : جی اس ام

0
نظرات
  ارسال نظر
  Day Deal
   

   همیشه با شما خواهیم بود

   

   

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در فیسبوک     فروشگاه اینترنتی دی دیل در توییتر    فروشگاه اینترنتی دی دیل در اینستاگرام

    

    

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در تلگرام      فروشگاه اینترنتی دی دیل در پینترنست     فروشگاه اینترنتی دیل دیل در آپارات

   

   

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در فیسنما      دی دیل در کلوب    فروشگاه اینترنتی دیل دیل در لنزور 

                 

   

               تماس با ما            

    

  021-33972251

   

  0935-9494634

   

  شنبه تا چهارشنبه

   

  ساعت 9 الی 17

   

  پنجشنبه ساعت

   

  9 الی 14

   

   

  کد کیو آر فروشگاه
  کوالا دیزاین؛ طراحی سایت، سئو، دیجیتال مار کتینگ

  برند ها