Loading...

بازی سوپر ماریو به اندروید می‌آید

بازی سوپر ماریو به اندروید می‌آید
بازی محبوب سوپر ماریو ران که دو هفته پیش برای آی‌اواس منتشر شده بود اکنون به گوگل پلی استور اضافه شده است و کاربران اندرویدی برای دریافت آن می‌توانند پیش ثبت نام کنند.

برای کاربران اندرویدی عاشق سوپر ماریو شاید هیچ خبری مایوس کننده‌تر از این نبود که این بازی فقط برای سیستم عامل رقیب، یعنی آی‌او‌اس، منتشر شد. اما حالا خبر خوشی برای این کاربران داریم؛ سوپر ماریو به زودی برای اندروید هم منتشر می‌شود.
بازی سوپر ماریو ران که در نزدیکی تعطیلات سال نو برای آی‌او‌اس منتشر شده بود توانست چندین رکورد دانلود و رشد را جابجا کند. حالا می‌توانید این بازی را در پلی استور گوگل نیز پیدا کنید. البته این بازی هنوز برای دانلود عرضه نشده است و تنها گزینه موجود برای شما پیش ثبت‌ نام است. همچنین هیچ تاریخی از عرضه این بازی ذکر نشده است و برای عرضه آن تنها باید صبر کنیم.

بازی سوپر ماریو ران اواسط ماه دسامبر برای آی‌او‌اس منتشر شد. این بازی که عنوان اولین بازی موبایلی نینتندو را یدک می‌کشد، بخاطر هواداران زیادش، به سرعت در اکثر نقاط جهان تبدیل به بیشترین بازی دانلود شده از اپ استور شد.
بعد از عرضه همگانی مشخص شد این بازی به نسبت دیگر بازی‌های موبایل قیمت بسیار بالایی دارد و شما باید بعد از بازی کردن سه مرحله اول ۱۰ دلار برای باز کردن بقیه بازی بپردازید. هر چند این قیمت بالا هم مانع رشد این بازی نشد و همچنان در لیست محبوب‌ها باقی ماند.

با توجه به اینکه کاربران اندرویدی نسبت به کاربران آی‌اواس تمایل کمتری به پرداخت پول نشان می‌دهند احتمال تغییر  قیمت یا رویه نینتندو برای عرضه این بازی وجود دارد.

0
بازخوردها
  ارسال نظر
  Day Deal
   

   همیشه با شما خواهیم بود

   

   

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در فیسبوک     فروشگاه اینترنتی دی دیل در توییتر    فروشگاه اینترنتی دی دیل در اینستاگرام

    

    

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در تلگرام      فروشگاه اینترنتی دی دیل در پینترنست     فروشگاه اینترنتی دیل دیل در آپارات

   

   

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در فیسنما      دی دیل در کلوب    فروشگاه اینترنتی دیل دیل در لنزور 

                 

   

               تماس با ما            

    

  021-33972251

   

  0935-9494634

   

  شنبه تا چهارشنبه

   

  ساعت 9 الی 17

   

  پنجشنبه ساعت

   

  9 الی 14

   

   

  کد کیو آر فروشگاه
  کوالا دیزاین؛ طراحی سایت، سئو، دیجیتال مار کتینگ

  برند ها