Loading...

انتشار گزارش‌های تازه از باتری معیوب آیفون 8 پلاس در چین

انتشار گزارش‌های تازه از باتری معیوب آیفون 8 پلاس در چین
به نظر می‌رسد که آیفون 8 پلاس با مشکل مواجه شده است. کاربران متعددی گزارش کرده‌اند دستگاهشان را در حالی تحویل گرفته‌اند که پنل نمایش آن از فریم گوشی جدا شده بود. هفته گذشته هم گزارش مشابهی در تایوان منتشر و کاربر آن مدعی شد که گوشی در حال شارژش دچار انفجا

گزارش‌هایی اواخر ماه سپتامبر توسط رسانه‌ها منتشر شد و ادعا کرد باتری چند گوشی آیفون 8 پلاس تابه‌حال به مشکل برخورده است. درواقع یکی از دارندگان تایوانی این گوشی مدعی شده بود که گوشی‌اش تنها چند دقیقه پس از اتصال به شارژ دچار مشکل شده و پنل نمایشش از بدنه آن جدا شده است. این مشکل در اصل به خاطر باتری معیوب گوشی مذکور و متورم شدن آن به وجود آمده بود. وقتی باتری گوشی به مشکل برمی‌خورد و حجمش افزایش می‌یابد، فضای بیشتری اشغال می‌کند و همین موضوع به سایر اجزای گوشی فشار می‌آورد. بدین ترتیب پنل نمایش هم در اثر فشار وارده از فریم آیفون 8 پلاس جدا شده بود. پس از انتشار وسیع این گزارش، کمپانی اپل اعلام کرد که این موضوع را حتما بررسی می‌کند. رسانه‌های چینی روز گذشته گزارش کردند که این مشکل بار دیگر برای یکی از دارندگان چینی گوشی آیفون 8 پلاس به نام Liu اتفاق افتاده است. طبق این گزارش وقتی خریدار بسته آیفون 8 پلاس را باز کرد، با یک گوشی از هم گسیخته بدون آثار انفجار و سوختگی مواجه شد. ظاهرا گوشی مذکور پیش از روشن شدن دچار مشکل شده و صفحه نمایش آن در اثر تورم باتری، از پنل جدا شده است.

خریدار که گوشی آیفون 8 پلاس را از فروشگاه اینترنتی JD.com خریده بود، آن را پس از مشاهده به فروشنده‌اش بازگرداند. او می‌گوید هرگز گوشی مذکور را یک بار هم به شارژر متصل نکرده است. علاوه بر این، کاربران متعدد دیگری هم مدعی شده‌اند آیفون 8 پلاس نو را پس از خرید در همین وضعیت تحویل گرفته‌اند. فقط اولین کاربر تایوانی گفته بود که مشکل مذکور برای گوشی آیفونش در حال شارژ باتری پیش آمد.

کمپانی اپل امیدوار است بتواند این مشکل را پیش از آنکه از کنترلش خارج شود، رفع کند. البته انتشار به‌روزرسانی نرم‌افزاری احتمالا برای مشکل مذکور کارساز واقع نمی‌شود اما توقف روند تولید و ایجاد تغییرات مناسب در پروسه ساخت آیفون 8 پلاس ممکن است از عرضه دستگاه‌های معیوب جلوگیری کند.

حتما مشکل مشابهی که سال گذشته برای گوشی‌های Galaxy Note 7 سامسونگ اتفاق افتاد و منجر به انفجارشان شد را به خاطر دارید. این سازنده به همین خاطر مجبور شد همه دستگاه‌های موجود از فبلت مذکور را جمع‌آوری کند. گزارش‌های اولیه درباره انفجار باتری Note 7 هم مانند گزارش‌های اخیر درباره آیفون 8 پلاس به تعداد بسیار کمی منتشر شده بود، اما این مشکل به تدریج افزایش یافت و تقریبا هر روز شاهد انفجار یک فبلت پرچم‌دار سامسونگ بودیم. حالا به نظر می‌رسد آیفون 8 پلاس هم سرنوشت مشابهی با Galaxy Note 7 دارد. فعلا باید منتظر بمانیم و ببینیم آیا اپل موفق می‌شود این مشکل را پیش از انتشار گزارش‌های مشابه بیشتر رفع کند یا سرانجام مجبور خواهد شد مانند سامسونگ همه دستگاه‌هایش را جمع‌آوری کند.

0
بازخوردها
  ارسال نظر
  Day Deal
   

   همیشه با شما خواهیم بود

   

   

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در فیسبوک     فروشگاه اینترنتی دی دیل در توییتر    فروشگاه اینترنتی دی دیل در اینستاگرام

    

    

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در تلگرام      فروشگاه اینترنتی دی دیل در پینترنست     فروشگاه اینترنتی دیل دیل در آپارات

   

   

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در فیسنما      دی دیل در کلوب    فروشگاه اینترنتی دیل دیل در لنزور 

                 

   

               تماس با ما            

    

  021-33972251

   

  0935-9494634

   

  شنبه تا چهارشنبه

   

  ساعت 9 الی 17

   

  پنجشنبه ساعت

   

  9 الی 14

   

   

  کد کیو آر فروشگاه
  کوالا دیزاین؛ طراحی سایت، سئو، دیجیتال مار کتینگ

  برند ها