Loading...

تصویر گوشی جدید شیائومی با بدنه خمیده لو رفت

تصویر گوشی جدید شیائومی با بدنه خمیده لو رفت
یکی از کاربران در سایت Weibo عکسی از یک گوشی با رابط کاربری شیائومی و بدنه‌ای خمیده مانند LG G Flex را منتشر کرده است که می‌تواند محصول جدیدی از شیائومی باشد.

گر اخبار تلفن‌های همراه را دنبال کرده باشید متوجه موج صفحات خمیده در این محصولات می‌شوید. شرکت چینی شیائومی هم که سابقه خوبی در نوآوری و استفاده از تکنولوژی‌های رده بالا دارد از این موج عقب نمانده است. مدتی پیش بود که این شرکت Mi Note 2 را با لبه‌های خمیده معرفی کرد تا یک پرچمدار خمیده داشته باشد. حالا با توجه به عکس‌هایی که از محصول جدید این شرکت لو رفته است به نظر می‌رسد این شرکت به داشتن یک پرچمدار خمیده راضی نیست و قصد عرضه یک گوشی خمیده دیگه اما با سبکی متفاوت دارد.

سایت Weibo یک شبکه اجتماعی چینی است که معمولا شایعات و اخبار لو رفته از کاربران آنجا شروع می‌شود. حالا یکی از کاربران این شبکه اجتماعی عکسی از یک گوشی ناشناخته جدید شیائومی منتشر کرده است که می‌تواند یک گوشی جدید و رده بالای شیائومی باشد. شیائومی در حال حاضر با دو گوشی Mi Note 2 و Mi Mix در دو حوزه صفحات لبه خمیده و صفحات بدون حاشیه در حال جذب کاربران زیادی است. اما گوشی جدید به نظر می‌رسد متفاوت از دو گوشی نام برده باشد. احتمالا گوشی جدید شیائومی بدنه‌ای خمیده دارد.

عکس منتشر شده یک گوشی با رابط کاربری MIUI را نشان می‌دهد که از از وسط به سمت بالا و پایین خم شده است. دقیقا مانند چیزی که پیش از این در LG G Flex مشاهده کردیم. اگر اخبار را دنبال کرده باشید می‌دانید که صفحه نمایش لبه خمیده Mi Note 2 را هم شیائومی با همکاری شرکت الجی ساخته بود و این دور از ذهن نیست که این بار با همکاری الجی گوشی خمیده‌ای مانند LG G Flex بسازد. طراحی‌ای که می‌تواند با مشخصات خاص و بالا آن را تبدیل به محصولی چشم‌گیر کند.

البته لازم به ذکر است که بجز این عکس هیچ اطلاعاتی دیگری از این محصول در دسترس نیست و شاید هیچ‌گاه چنین تلفن‌همراهی را در بازار مشاهده نکنیم.

0
بازخوردها
  ارسال نظر
  Day Deal
   

   همیشه با شما خواهیم بود

   

   

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در فیسبوک     فروشگاه اینترنتی دی دیل در توییتر    فروشگاه اینترنتی دی دیل در اینستاگرام

    

    

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در تلگرام      فروشگاه اینترنتی دی دیل در پینترنست     فروشگاه اینترنتی دیل دیل در آپارات

   

   

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در فیسنما      دی دیل در کلوب    فروشگاه اینترنتی دیل دیل در لنزور 

                 

   

               تماس با ما            

    

  021-33972251

   

  0935-9494634

   

  شنبه تا چهارشنبه

   

  ساعت 9 الی 17

   

  پنجشنبه ساعت

   

  9 الی 14

   

   

  کد کیو آر فروشگاه
  کوالا دیزاین؛ طراحی سایت، سئو، دیجیتال مار کتینگ

  برند ها