Loading...

IFA 2018: با ربات پوشیدنی ال‌جی آشنا شوید

IFA 2018: با ربات پوشیدنی ال‌جی آشنا شوید
کمپان ال‌جی رباتی تولید کرده است که کارگران با استفاده از آن می‌توانند خستگی ناشی از کار را کاهش دهند. این ربات که SuitBot نام دارد با قرار گرفتن در اطراف پاها و کمر می‌تواند فشار وارد شده به آن‌ها که ناشی از بلند کردن اجسام یا راه رفتن و نشستن طولانی مدت است را کاهش دهد.

کنفرانس خبری ال‌جی در IFA 2018 هنوز برگزار نشده است، اما ربات پوشیدنی این شرکت در معرض دید بازدید کنندگان قرار گرفته است. این ربات دیدگاه ال‌جی درباره‌ی آینده‌ی محیط‌های کاری را نمایش می‌دهد که نیروی کارگر با تجهیز به این ربات‌ها سهولت بیشتری را در اعمال خود تجربه می‌کند.

کمپانی کره‌ای روز گذشته این ربات را به عنوان عضو جدید محصولات خانوداه‌ی CLOi robotics خود در شهر برلین رونمایی کرد و آن را اولین «ربات پوشیدنی انسان محور» خود نامید. CLOi Suitbot که یک محافظ رباتیک استخوان بندی است به گونه‌ای طراحی شده است که از پاهای کاربر محافظت می‌کند و باعث بهبود عملکرد آن‌ها می‌شود که برای کارگران کارخانه‌ها و افرادی که در شغل خود با حمل و جابجایی اجسام سنگین سر و کار دارند بسیار مناسب است و به آن‌ها قدرت و امکان جابجایی بیشتری ارایه می‌کند. البته ربات ال‌جی اولین نمونه‌ی این نوع محصول نیست و پیش از این هیوندای و کمپانی ژاپنی سایبرداین در مشارکت با یک‌دیگر از یک ربات محافظ استخوان بندی پزشکی رونمایی کردند که به افراد کم توان کمک می‌کرد و شرکت فورد نیز در حال توسعه‌ی یک محصول مشابه است تا فشار را روی کارگرانی که وظایف سنگینی دارند کم کند.

ال‌جی درباره‌ی ربات پوشیدنی خود که با همکاری کمپانی کره‌ای اس‌جی روباتیکس تولید شده است می‌گوید که CLOi Suitbot به گونه‌ای طراحی شده است که کاملا راحت باشد و مفصل‌هایش به‌طور طبیعی حرکت کنند؛ بنابراین، راه رفتن، ایستادن یا کار کردن برای مدت طولانی را آسان‌تر می‌کند. همچنین این ربات به کفش‌های صندل مانندی مجهز است که طبق ادعای کره‌ای‌ها به صورت خودکار با اندازه‌ی پای شخص تنظیم می‌شوند تا استفاده از این ربات پوشیدنی را برای کاربران ساده‌تر و لذت بخش‌تر نماید.

0
نظرات
  ارسال نظر
  Day Deal
   

   همیشه با شما خواهیم بود

   

   

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در فیسبوک     فروشگاه اینترنتی دی دیل در توییتر    فروشگاه اینترنتی دی دیل در اینستاگرام

    

    

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در تلگرام      فروشگاه اینترنتی دی دیل در پینترنست     فروشگاه اینترنتی دیل دیل در آپارات

   

   

  فروشگاه اینترنتی دی دیل در فیسنما      دی دیل در کلوب    فروشگاه اینترنتی دیل دیل در لنزور 

                 

   

               تماس با ما            

    

  021-33972251

   

  0935-9494634

   

  شنبه تا چهارشنبه

   

  ساعت 9 الی 17

   

  پنجشنبه ساعت

   

  9 الی 14

   

   

  کد کیو آر فروشگاه
  کوالا دیزاین؛ طراحی سایت، سئو، دیجیتال مار کتینگ

  برند ها